Arnavutköy Belediyesi
Eğitim’e Aralıksız Devam

Eğitim’e Aralıksız Devam

01 Aralık 2020 Salı

Arnavutköy Belediyesi Gençlik Eğitim Merkezi pandemi döneminde öğrencilerin derslerinden geri kalmaması için dijital platformlarda eğitimlerini sürdürüyor.

Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) yaptığı açıklamada, 20 Kasım Cuma gününden 4 Ocak Pazartesi gününe kadar resmî ve özel, tüm okul öncesi kurumlar, kreşler, ilkokul, ortaokul ve liseler ile özel eğitim okullarında eğitimin uzaktan devam edeceğini belirtti. Eğitim kurumlarının kapalı olacağı bu süre zarfında online eğitim ile derslere devem edecek olan Arnavutköy Belediyesi Üniversite Hazırlık Merkezi, öğrencilerin derslerinden geri kalmamasını sağlayacak.

Öğrenciler Derslerinden Geri Kalmıyor

Üniversiteye hazırlık öğrencilerine yönelik faaliyet veren Arnavutköy Üniversite Hazırlık Merkezi, pandemi döneminde de eğitimlerine aralıksız devam ediyor. MEB tarafından yayımlanan genelge sonrası online eğitime geçen merkez, öğrencilerin derslerden geri kalmamasını amaçlıyor. Sabah 09.30 da başlayan online dersler saat 15.00’a kadar devam ediyor. TYT ve AYT konularını kendi öğretmenlerinin anlatımından dinleyen öğrenciler, öğretmenleri ile diyaloğa geçerek soru çözümü konusunda da destek alabiliyorlar.
 

Eğitim HABERLERİ
Merhaba.
Ben Dijital Asistanınız Arbey Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?