Arnavutköy Belediyesi

Mobil Uygulamalar

 • Arnavutköy Kent Rehberi

  Arnavutköy Kent Rehberi

  Arnavutköy’deki eczaneler, hastaneler, okullar, camiler vb. bilgileri sorgulayabilir ve yol tarifi alabilirsiniz. Adres, ada/parsel sorgulayabilir ve ilgili yerin imar durumu bilgilerini görüntüleyebilirsiniz. İmar Planı ve plana ait notlarını görüntüleye bilirsiniz.

 • Arnavutköy Belediyesi

  Arnavutköy Belediyesi

  Mobil belediyecilik uygulamasıyla Arnavutköy Belediyesi artık size cep telefonunuz kadar yakın. Tüm belediyecilik işlemlerinizi cep telefonunuzdan yapabilirsiniz. Belediye hizmetleri ve size en yakın nöbetçi eczanelere kolayca ulaşabilirsiniz.

 • Spor Takip

  Spor Takip

  Bu uygulama ile; Profil Bilgilerinizi, Anlık Tesis Kullanım Bilgilerini, Spor Tesisleri yönetiminden gönderilen bildirimleri, Spor salonunda ne kadar kaldığınızı, Kursları, Servis saatlerini, Servis güzergahlarını aktivitelerinizi ve kontör bilgilerinizi görüntüleyebilirsiniz.

 • Sağlıklı Yürüyüş

  Sağlıklı Yürüyüş

  Arnavutköy Belediyesi Sağlıklı Yürüyüş Projesi "Yürüyebildiğin Kadar Yürü" Sloganıyla belirli periyodlarla yürüyüş etkinlikleri düzenlemektedir. Bu etkinliklerde başarı gösterenlere Arnavutköy Belediyesi Gençlik ve Spor Hizmetleri Müdürlüğü hediyeler vermektedir. Başarı sıralamanızı görüntülemek için bu uygulamayı kullanabilirsiniz.