Arnavutköy Belediyesi
Arnavutköy'de Vatandaşa Hızlı Çözüm: Mobil İletişim Aracı

Arnavutköy'de Vatandaşa Hızlı Çözüm: Mobil İletişim Aracı

28 Haziran 2024 Cuma

Arnavutköy Belediyesi, Mobil İletişim Aracı ile vatandaşların taleplerine anında çözüm sunarak büyük beğeni topluyor.

Arnavutköy Belediyesi, vatandaşların belediye hizmetlerine erişimini kolaylaştırmak ve sorunlarına daha hızlı çözüm bulabilmek amacıyla uzun süredir yürüttüğü Mobil İletişim Aracı hizmeti ile yenilikçi bir adım atmaya devam ediyor. Bu hizmet, belediye ile halk arasındaki bağı güçlendirirken, sorunların anında çözüme kavuşmasını sağlıyor.

Mobil İletişim Aracı, ilçenin farklı noktalarına giderek vatandaşların taleplerini yerinde alıyor ve anında ilgili birimlere iletiyor. Bu sayede, belediyeye gelme imkanı olmayan veya zamansal sıkıntı yaşayan vatandaşlar da hizmetlerden kolayca faydalanabiliyor.

Mobil İletişim Aracı hizmeti hakkında görüşlerini belirten bir vatandaşlar, “ Hizmetin çok faydalı olduğunu, daha önce en ufak bir işlem için belediyeye gitmek zorunda kaldıklarını, bu hizmet sayesinde belediyeye gitmeye gerek kalmadan Mobil İletişim Aracı sayesinde direk ilgili birimlere iletebiliyoruz.’’ diye belirttiler.

Arnavutköy Belediyesi, bu hizmetin yaygınlaşmasıyla birlikte, halkın belediye ile olan iletişimini güçlendirmeyi ve sorunları daha etkin bir şekilde çözmeyi hedefliyor.

Sosyal HABERLERİ
Merhaba.
Ben Dijital Asistanınız Arbey Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?