Arnavutköy Belediyesi
Evde Bakım Hizmetiyle Hayata Tutunuyorlar

Evde Bakım Hizmetiyle Hayata Tutunuyorlar

02 Şubat 2023 Perşembe

Arnavutköy Yaşlı ve Engelli Merkezi (AYEM) ekipleri, evinde yalnız yaşayan ya da evindeki yakınları tarafından bakımı yapılmakta güçlük çekilen yaşlı ve engelli vatandaşlara yönelik evde sağlık, bakım ve temizlik hizmeti veriyor. 

Arnavutköy Belediyesi bünyesinde çalışmalarını yürüten AYEM, ilçe genelinde sürdürdüğü çalışmalar ile vatandaşların hayatına dokunmaya ve konforlu bir şekilde hizmet götürmeye devam ediyor. Sosyal belediyeciliğin en güzel örneklerinden birisi olan Evde Sağlık ve Bakım Hizmeti ile vatandaşlar; sağlık, bakım, temizlik ve yaşlı destek hizmetlerinden yararlanıyor.  

Arnavutköy Belediyesi, yaşları nedeniyle hareket kısıtlığı yaşayan ve buna bağlı olarak sağlık ve kişisel bakım gibi ihtiyaçlarını karşılayamayan 65 yaş üstü, bakıma muhtaç vatandaşlara hizmet veriyor. Yüzlerce vatandaşa evde sağlık ve bakım hizmeti veren AYEM ekipleri, ihtiyaç sahibi vatandaşların saç tıraşı, tırnak bakımı, ev temizliği gibi ihtiyaçlarını karşılıyor. Arnavutköy Yaşlı ve Engelli Merkezi bu hizmetlerin yanında evde sağlık hizmeti de sunuyor. 

Kendilerine verilen hizmetten dolayı memnun olduklarını dile getiren vatandaşlar, Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı’ya teşekkürlerini ilettiler. 
 

Sosyal HABERLERİ
Merhaba.
Ben Dijital Asistanınız Arbey Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?