Arnavutköy Belediyesi
Deniz Kenarında Nostalji Keyfi

Deniz Kenarında Nostalji Keyfi

05 Temmuz 2021 Pazartesi

Arnavutköy Belediyesi tarafından düzenlenen Karaburun Yaz Etkinlikleri kapsamında, açık hava sinema günleri başladı. Vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği gecenin ilk filmi Börü oldu.

Yaz aylarının gelmesiyle vatandaşların en uğrak yerlerinin başında gelen Arnavutköy Karaburun sahili, bu sene çeşitli etkinlikler ile 7’de 70’e herkese eğlenceli bir yaz yaşatıyor. Arnavutköy Belediyesi’nin organizasyonuyla hazırlanan Karaburun Yaz Etkinlikleri, kademeli normalleşme süreci kapsamında, kurallara uygun bir şekilde düzenleniyor.

Gündüz Etkinlikleri ile Eğlence Zirvede

Arnavutköy Belediyesi’nin organizasyonuyla hazırlanan Karaburun Yaz Etkinlikleri, sabah saat 10.00’da sabah sporu ile başladı. Alanında uzman eğitmen hocalarla yapılan spor hareketlerine, vatandaşlar da eşlik etti. Yaklaşık bir saat süren sabah sporu, yerini çocuk etkinliklerine bıraktı.

Açık Havada Sinemaya Yoğun İlgi

Yaz Etkinliklerinin vazgeçilmezi olan, açık hava nostalji sinemasının bu haftaki filmi, Hedefim Sensin oldu. Açık hava nostalji sinemasının yeniden hayat bulduğu gecede, vatandaşlar deniz havası eşliğinde sinema keyfini yaşadı.

Covid-19 salgının devam ettiği günlerde sosyal mesafe kurallarına da uyularak başlatılan Karaburun Yaz Etkinlikleri Ağustos ayının 15’ine kadar sürecek.

Kültür Sanat HABERLERİ
Merhaba.
Ben Dijital Asistanınız Arbey Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?