Arnavutköy Belediyesi
8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlandı

8 Mart Dünya Kadınlar Günü Kutlandı

09 Mart 2022 Çarşamba

8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nde Arnavutköylü kadınlar, gönüllerince eğlendi. Arnavutköy Belediyesi tarafından düzenlenen 8 Mart Dünya Kadınlar Günü programı, Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı’nın katılımıyla gerçekleştirildi.

Arnavutköy Kültür ve Sanat Merkezi’nde düzenlenen Kadınlar Günü Programı vatandaşların yoğun katılımıyla düzenlendi. Kadınların ilgi gösterdiği programda, Psikolog Tuba Kılıç kadınlar ile bir araya geldi. Yaklaşık 1 saat süren söyleşiden sonra Meltem Sertkaya sahne aldı. En beğenilen şarkıları seslendiren Meltem Sertkaya, kadınları gönüllerince eğlendirdi.

Programa Arnavutköy Kaymakam Dr. M.H. Nail Anlar, Arnavutköy Belediye Başkanı A. Haşim Baltacı, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Candaroğlu, İlçe Milli Eğitim Müdürü Hasip Turhan ve İlçe Müftüsü Arif Yeşiloğlu katıldı.

Programda ilçedeki ortaokullarda düzenlenen Anne Sevgisi temalı yarışmada “Çerçevede Bir Ömür ” hikâyesi ile İkra Uçar 1. oldu. “Kuşlar Diyarı Hikâyesi” ile Belinay Güven 2. olurken, “Kara Yazmalı Annem” hikayesi ile Gizem Birlik’te 3. lüğü göğüsledi. Anne Sevgisi temalı yarışmada dereceye giren öğrencilere ise hediyelerini Arnavutköy Kaymakam Dr. M.H. Nail Anlar ve Arnavutköy Belediye Başkanı A.Haşim Baltacı takdim etti.

Kültür Sanat HABERLERİ
Merhaba.
Ben Dijital Asistanınız Arbey Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?