Arnavutköy Belediyesi
Başkan Baltacı, Belediye Kadın Çalışanlarının Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı

Başkan Baltacı, Belediye Kadın Çalışanlarının Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı

09 Mart 2022 Çarşamba

Arnavutköy Belediye Başkanı A. Haşim Baltacı, Dünya Kadınlar Günü’nde kadın personellerle bir araya geldi. Personellerin Dünya Kadınlar Günü’nü Kutladı.

Dünya Kadınlar Günü her yıl 8 Mart'ta kutlanan ve Birleşmiş Milletler tarafından tanımlanmış uluslararası bir gün olarak kutlanıyor. İnsan Hakları temelinde kadınların siyasi ve sosyal bilincinin geliştirilmesine, ekonomik, siyasi ve sosyal başarılarının kutlanmasına ayrılmakta olan gün sebebiyle, Arnavutköy Belediye Başkanı A. Haşim Baltacı, belediyede çalışan kadın personellerle düzenlenen etkinlikte buluştu. 

Nuri Pakdil Kültür Merkezi’nde düzenlenen kahvaltılı programda Arnavutköy Belediye Başkanı A. Haşim Baltacı, kadın personellere çiçek ve hediye takdim etti. 

En genç ve en tecrübeli kadın personellerinde aralarında bulunduğu programda konuşma yapan Arnavutköy Belediye Başkanı A. Haşim Baltacı bu anlamlı gününüzde sizle beraber olmaktan memnuniyetimi ifade etmek istiyorum. Arnavutköy Belediyesi ailemizin kadın çalışma arkadaşlarımızla 8 Mart Dünya Kadınlar Günü vesilesi ile bir araya geldik. Sizlere ailelerinizle beraber sağlıklı, mutlu ve huzurlu günler diliyorum dedi.

Arnavutköy Belediye Başkanı A. Haşim Baltacı program sonunda belediyenin en genç çalışanı Damla Topkaya ve en tecrübeli kadın çalışanı Gülnaz Atasoy’a çiçek takdim etti. 
   
 

Genel HABERLERİ
Merhaba.
Ben Dijital Asistanınız Arbey Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?