Arnavutköy Belediyesi
İmrahor Mesire Alanı Yaz Dönemine Hazırlanıyor

İmrahor Mesire Alanı Yaz Dönemine Hazırlanıyor

22 Mayıs 2024 Çarşamba

Arnavutköy Belediyesi, yaz mevsimi öncesinde İmrahor Mesire Alanı’nda bakım ve temizlik çalışması gerçekleştirdi.

Arnavutköy Belediyesi, vatandaşların dinlenip stres attığı park, bahçe ve mesire alanlarında düzenli olarak temizlik çalışması gerçekleştirdi. Özellikle hafta sonları birçok vatandaşın uğrak noktası olan İmrahor Mesire Alanı, Park ve Bahçeler Müdürlüğü ekiplerinin titiz çalışmalarıyla daha da düzenli bir hale getirildi. Ekipler, yaz aylarının yaklaşmasıyla birlikte mesire alanında oluşan kötü görüntüyü ortadan kaldırmak için hummalı bir çalışma gerçekleştirdi.

İmrahor Mesire Alanı'nda gerçekleştirilen temizlik ve bakım çalışmalarına 60 kişilik bir ekip yer aldı. Ekipler, vatandaşların daha konforlu bir ortamda vakit geçirmesi için sahanın her noktasında titiz bir çalışma yürüttü. Yabani otların temizlenmesi ve düzensiz büyüyen ağaçların budanmasıyla mesire alanı, daha temiz ve düzenli bir görünüme kavuştu.

Arnavutköy Belediye Başkanı Mustafa Candaroğlu, yapılan temizlik ve bakım çalışmalarının ilçe sakinlerinin huzur ve mutluluğunu artırmaya yönelik olduğunu belirterek, mesire alanları ve parkların düzenli olarak temizlenmesinin vatandaşların yaşam kalitesini yükselttiğini vurguladı. Vatandaşlar da yapılan çalışmalardan memnuniyetlerini dile getirerek, Belediye Başkanı Mustafa Candaroğlu’na çevre düzenlemesi ve bakım faaliyetleri için teşekkür etti.

Çevre HABERLERİ
Merhaba.
Ben Dijital Asistanınız Arbey Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?