Arnavutköy Belediyesi
Çocuklar Arnavutköy’de Ata Binme Heyecanı Yaşadı

Çocuklar Arnavutköy’de Ata Binme Heyecanı Yaşadı

21 Kasım 2022 Pazartesi

Akademi Arnavutköy’de farklı spor dallarında eğitim gören sporcular, at binicilik tesisinde keyifli dakikalar geçirdi. 

Arnavutköy Belediyesi, eğitimden spora gençlerin gelişimine katkı sağlayacak birçok etkinliği hayata geçirirken, ata sporumuz olan biniciliği yeni nesillere sevdirmek amacı ile Akademi Arnavutköy bünyesindeki sporcuları at binicilik etkinliğinde bir araya getirdi. 
Bu etkinlikler ile sporcuların becerilerini artırmaları ve eğlenceli vakit geçirmeleri, fiziksel ve duygusal gelişimlerine katkı sağlamaları amaçlanıyor. Bu kapsamda düzenlenen binicilik etkinliği ile sporcular, binicilik merkezinde keyifli dakikalar geçirdi. İlk defa ata binmenin keyfini yaşayan sporcular, hayvanlarla yakından temas ve iletişim kurma fırsatı bulup hayvan sevgilerini pekiştiriyorlar. 

“Çocuklarımız eğleniyor ve kendilerini geliştiriyor”

Akademi Arnavutköy eğitmenlerinden Okay Tokan “Çocuklarımızın sadece sporsal faaliyette değil diğer alanlarda da bir araya gelmesi için çalışıyoruz. Bugün kahvaltı ve at biniciliği organizasyonu ile takımın bir bütün halinde iyi bir aktivite geçirmesini sağladık. Güzel bir dönem geçiriyoruz, çocuklarımız eğleniyor ve kendilerini geliştiriyorlar. Bir takım olmayı, bir organizasyonda toplu bulunmayı öğreniyorlar. Bu çalışmalardan dolayı Arnavutköy Belediyemize teşekkür ediyoruz” diye konuştu. 
 

Spor HABERLERİ
Merhaba.
Ben Dijital Asistanınız Arbey Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?