Arnavutköy Belediyesi
Şehit ve Gaziler Onuruna İftar Programı Düzenlendi

Şehit ve Gaziler Onuruna İftar Programı Düzenlendi

06 Nisan 2023 Perşembe

Arnavutköy Kaymakamlığı ve Arnavutköy Belediyesi tarafından Arnavutköy Düğün ve Davet Salonu’nda ilçede ikamet eden şehit aileleri, gaziler ve yakınları için iftar programı düzenlendi. 
Arnavutköy Düğün ve Davet Salonu’nda şehit ve gaziler onuruna iftar programı düzenlendi. Şehit yakınları ve gazilerin ağırlandığı programa Arnavutköy Kaymakam Vekili DR. M. H. Nail Anlar, Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı, Arnavutköy İlçe Emniyet Müdürü Özgür Yılmaz, Arnavutköy Jandarma Komutanı Jandarma Yüzbaşı Semih Gümüşbaş, AK Parti İlçe Teşkilat Başkanı Mustafa Candaroğlu, STK temsilcileri, kamu kurum ve kuruşlarının temsilcileri, şehit yakınları, gaziler ve aileleri katıldı. 

Kur’an-ı Kerim tilaveti ile başlayan ve yemek duası ile devam eden programda konuklar ile yakından ilgilenen Ahmet Haşim Baltacı, masaları gezerek şehit aileleri, gaziler ve gazi yakınları ile sohbet etti. 

Programda konuşan Ahmet Haşim Baltacı; “Ramazan ayı insanların kalbinin yumuşadığı, muhabbetin geliştiği, sofraların etrafında hem bedenen hem manen bir araya geldiğimiz çok bereketli bir ay. Biz de burada Arnavutköy’ümüzün en müstesna insanları ile beraber koskoca bir aile olarak, millet uğruna bedel ödeyen ve ölmeyi göze alan çok kıymetli insanlarla beraberiz. Allah’a çok şükür mazimiz tertemiz. Ecdadımızla gurur duyacağımız bir geçmişimiz var. Hepsi aziz şehitlerimiz ve şehadeti göze alan gazilerimizin sayesinde Allah razı olsun, soframızı şenlendirdiniz, şeref verdiniz, onur verdiniz, bizleri yalnız bırakmadınız.” dedi.
 

Genel HABERLERİ
Merhaba.
Ben Dijital Asistanınız Arbey Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?