Arnavutköy Belediyesi
ARGEM Öğrencileri Kitap Fuarında

ARGEM Öğrencileri Kitap Fuarında

07 Aralık 2022 Çarşamba

Arnavutköy Belediyesi, İstanbul’da TÜYAP tarafından düzenlenen 39. Uluslararası Kitap Fuarı’na Arnavutköy Gençlik Eğitim Merkezi’nde (ARGEM) eğitim gören öğrenciler ile katıldı. 

TÜYAP tarafından düzenlenen ve 3-11 Aralık tarihleri arasında devam edecek olan, TÜYAP Uluslararası İstanbul Kitap Fuarı başladı. Eğitimin her alanında öğrencilere destek olan Arnavutköy Belediyesi de birçok yayınevi, yazar ve sahafın bulunduğu kitap fuarına ARGEM tarafından eğitim verilen öğrenciler için gezi düzenledi. ARGEM öğrencileri, TÜYAP Fuar ve Kongre Merkezi’nde düzenlenen fuarda birçok kitabı inceleyerek, yazarlarla tanışma fırsatı buldu. 

“Koşulsuz ve şartsız bir şekilde eğitim veriliyor”

Fuara katılan ARGEM öğrencilerinden Semanur Ağaç, “ARGEM bize her şeyi ücretsiz bir şekilde sağlıyor, koşulsuz ve şartsız bir şekilde eğitim veriliyor.  ARGEM’in birçok etkinliği oluyor, kitap fuarına gelmemizi sağlayan da ARGEM oldu. TÜYAP Kitap Fuarı’nda birçok kitabı bir yerde bulabiliyoruz, bu durum da bizim için büyük bir olanak. Bize bu fırsatı sağladığı için Belediye Başkanımız Ahmet Haşim Baltacı’ya ve belediyemize çok teşekkür ediyorum” dedi. 

Hukuk okumak istediğini belirten Enes Tural, “Geçen sene dershaneye gittim. Dershanede özel olarak ilgilenme gibi bir durum yoktu. ARGEM’de hocalar, öğrencilerle daha fazla ilgileniyorlar. ARGEM öğretmenlerinin hepsi çok kaliteli öğretmenler, hepsine çok teşekkür ediyorum. Evde oldukları vakitlerde bile öğretmenlere ulaşmak istediğimizde ulaşabiliyoruz, sorularımıza cevap veriyorlar, bizden zamanlarını hiçbir şekilde esirgemiyorlar” diye konuştu. 
 

Genel HABERLERİ
Merhaba.
Ben Dijital Asistanınız Arbey Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?