Arnavutköy Belediyesi
Başkan Baltacı, Arnavutköylüler İle Bayramlaştı

Başkan Baltacı, Arnavutköylüler İle Bayramlaştı

05 Mayıs 2022 Perşembe

Arnavutköy Belediye Başkanı A. Haşim Baltacı, bayramın 1. günü düzenlenen bayramlaşma programında vatandaşlarla bir araya geldi. 

Arnavutköy Belediyesi tarafından düzenlenen bayramlaşma törenine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Arnavutköy Belediye Başkanı A.Haşim Baltacı’nın katıldığı bayramlaşma programı, 15 Temmuz Meydanı’nda gerçekleştirildi.

Bayramın 1. günü düzenlenen programa; Arnavutköy Kaymakam Vekili Dr. M.H. Nail Anlar, Arnavutköy Belediye Başkanı A. Haşim Baltacı, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Candaroğlu, STK Temsilcileri, Muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Çok Sayıda vatandaşın katıldığı programda konuşma yapan Başkan A.Haşim Baltacı, pandemi sonrası bir araya gelindiği belirterek; birlik ve beraberlik mesajları verdi. Başkan Baltacı, Ramazan Bayramı’nın İslam alemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Ramazan Bayramı’nın mutluluğunun yaşandığı günde, vatandaşlarla tek tek sohbet eden Başkan A.Haşim Baltacı, programa gelen Arnavutköylü vatandaşların bayramını tebrik etti.

15 Temmuz Meydanı’nda düzenlenen bayramlaşma töreninden sonra Başkan Baltacı, AK Parti İlçe Başkanlığı tarafından düzenlenen bayramlaşma programlarına katıldı. 
 

Genel HABERLERİ
Merhaba.
Ben Dijital Asistanınız Arbey Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?