Arnavutköy Belediyesi
Kurbanlık Satışları Başladı

Kurbanlık Satışları Başladı

23 Temmuz 2020 Perşembe

Modern satış noktaları ve kesim alanları ile Arnavutköy Belediyesi Kurban Satış Alanı, hem besicilere hem de kurbanlık alacak vatandaşlara hizmet vermeye başladı.

Arnavutköy, Haraççı’da bulunan Kurban Satış ve Kesim Alanı’nda hazırlıklar tamamlandı. Modern ve donanımlı sabit çadırlarda, birçok ihtiyaca cevap verecek şekilde hazırlanmış olan Kurban Satış ve Kesim Alanı’nda satışlar başladı. 15 bin 30 m² alana kurulu olan son teknolojiyle düzenlenmiş kesimhanelerin bulunduğu satış alanında; 2 Büyükbaş Kesim Alanı, 46 Padok, 5 Kamyon Servis Alanı yer alıyor. Ayrıca tesis içerisinde Polis bekleme noktası, Ambulans bekleme noktası, Veteriner, Zabıta, İbadethane, Tuvalet, Duş Alanı, Kafeterya, Büfe, İdari Ofis, Kayıt Ofisi ve Güvenlik alanı bulunmakta.

Vatandaşlarımızı Kurban Kesim Alanına Kontrollü Şekilde Alacağız

Arnavutköy Belediye Başkan Yardımcısı Kemal Aygenli; “ Kurban satış alanlarımıza gelen vatandaşlarımızın maske takarak gelmelerini istiyoruz. Maskesiz gelirseler de belediyemiz tarafından maske tedarik edilerek vatandaşlarımızı alanımıza alacağız. Alana gelen vatandaşlarımızın ateşleri ölçülecek, kapı girişinde de dezenfektanlar olacak. Vatandaşlarımızı alana salgın dolayısıyla hem kontrollü şekilde alınacak hem de mümkün olduğunca az sayıda vatandaşımızı alana alacağız. Satışlar 16 Temmuz itibari ile başlamıştır. Vatandaşlarımıza sağlıklı bir Kurban Bayramı geçirmelerini temenni ediyorum” dedi.

Genel HABERLERİ
Merhaba.
Ben Dijital Asistanınız Arbey Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?