Arnavutköy Belediyesi
Necmettin Nursaçan Anneleri Unutmadı

Necmettin Nursaçan Anneleri Unutmadı

13 Mayıs 2019 Pazartesi

Arnavutköy Belediyesi tarafından düzenlenen Ramazan etkinliklerine, Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı ve Televizyon Programcısı Necmettin Nursaçan konuk oldu.

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte, Arnavutköy Belediyesi tarafından ilçede çeşitli etkinlikler gerçekleştiriliyor. Ramazan ayı boyunca her gün düzenlenecek olan birbirinden eğlenceli geleneksel etkinlikler bu yıl, Arnavutköy Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi (Avlu34 AVM) ve Hadımköy Kapalı Pazar Yeri’nde gerçekleştiriliyor. Etkinlikler kapsamında, Emekli Diyanet İşleri Başkan Yardımcısı ve Televizyon Programcısı Necmettin Nursaçan, Arnavutköy Belediyesi Kültür ve Sanat Merkezi’nde (Avlu34 AVM) sahne aldı.

“Anne ve babanıza iyilik edin”

Nursaçan Hoca, kendine has üslubu ile vatandaşlara duygulu anlar yaşattı. Yaklaşık bir saat sahnede kalan Nursaçan Hoca, Ramazan ayı ile ilgili sohbet verdi. Anneler Günü’yle ilgili de konuşan Nursaçan Hoca: “Anne ve babanıza iyilik edin. Öf demeyin. Yüksek sesle konuşmayın. Sakın azarlamayın. Şefkat kanatlarınızı yayın onlara ve dua edin onlar için.” dedi. Nursaçan Hoca, etkinliğin sonunda vatandaşlarla birlikte dua etti.

Genel HABERLERİ
Merhaba.
Ben Dijital Asistanınız Arbey Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?