Arnavutköy Belediyesi
14 Branşta, 5 Bin 500 Çocuğa Yaz Spor Okulu’nda Eğitim Veriliyor

14 Branşta, 5 Bin 500 Çocuğa Yaz Spor Okulu’nda Eğitim Veriliyor

26 Temmuz 2019 Cuma

Arnavutköy Belediyesi tarafından öğrencilerin yaz tatillerini daha verimli geçirmeleri amacıyla her yıl düzenlenen Yaz Spor Okulu’nda; futboldan badmintona, karateden yüzmeye kadar 14 branşta, yaklaşık 5 bin 500 çocuk ücretsiz spor eğitimi alıyor.

Arnavutköy Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği Yaz Spor Okulu, öğrencilerden yoğun ilgi görüyor. Modern tesislerde gerçekleştirilen eğitimlerle, öğrencilerin hem becerilerini artırmaları hem de eğlenceli vakit geçirmeleri sağlanıyor.

Arnavutköy Belediyesi’nin spora verdiği önemin bir göstergesi olan ve gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak kalmalarını, spora yönelmelerini sağlamak amacıyla düzenlenen etkinlikler; Arnavutköy Kapalı Spor Salonu, Hadımköy Kapalı Spor Salonu, Ömerli Evliya Çelebi Spor Salonu, Bolluca Sabri Akın Spor Salonu, Arnavutköy Yüzme Havuzu, Hadımköy Yüzme Havuzu, Hadımköy Halı Saha, Vadipark Halı Saha, Vadipark Tenis Kortu, Bolluca Stadı ve Durusu Stadı’nda gerçekleşiyor.

14 branşta, 6-14 yaş aralığındaki yaklaşık 5 bin 500 çocuğun eğitim aldığı Yaz Spor Okulunda; Futbol, Futsal, Basketbol, Voleybol, Okçuluk, Güreş, Badminton, Karate, Kickboks, Jimnastik, Yüzme, Masa Tenisi, Tenis ve Wushu gibi branşlarda uzman antrenörler tarafından eğitimler veriliyor

Genel HABERLERİ
Merhaba.
Ben Dijital Asistanınız Arbey Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?