Arnavutköy Belediyesi
Mobil Uygulamalar İle Belediye Hizmetleri Cepte

Mobil Uygulamalar İle Belediye Hizmetleri Cepte

08 Ağustos 2019 Perşembe

Arnavutköy Belediyesi IOS ve Android uygulamaları ile 7/24 mobil cihazlardan dünyanın her yerinden belediye hizmetlerine kolay erişim sağlanacak.

Mobil uygulamalar özellikle mobil iletişim imkanlarının gelişmesi ile günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır. Bu uygulamalar gerek kurumsal hizmetlerin kesintisiz sunulması gerekse bilgilendirme hizmetlerinin verilmesinde büyük katkı sağlamaktadır.

Teknolojiyi yakından takip eden belediyelerden olan Arnavutköy Belediyesi, geliştirdiği mobil uygulamayla vatandaşların birçok işlemi belediyeye gitmeden yapabilmesini mümkün kılıyor. Tüm belediyecilik işlemlerini akıllı telefonlar ve tabletler üzerinden gerçekleştirebilecek olan vatandaşlar, Arnavutköy Belediyesi mobil uygulamasında, vergi ödemelerini hızlı şekilde yaparak, güncel haberlere ve duyurulara anında ulaşabilecekler. Google Play Store ve Apple App Store’dan indirilebilecek olan uygulamada; Haberler ve Duyurular, Gelişmiş e-Belediye Hizmetleri, Kent Rehberi, Hizmet Rehberi, Etkinlikler, Ödeme Hizmetleri, Projeler, Nöbetçi Eczaneler ve Çek Gönder özelliği gibi birçok bilgi ve işlem vatandaşların hizmetine ücretsiz bir şekilde sunuluyor.

Gelişmiş interaktif E-belediye hizmetlerini sunan resmi mobil uygulama içerisinde yer alan ‘Çek Gönder’ modülü sayesinde vatandaşlar, interaktif olarak her türlü istek, öneri ve şikâyetlerini mobil cihazlarını kullanarak belediyeye ulaştırabiliyor. Bu modül sayesinde vatandaşlar, kurumun çalışmalarına kolaylıkla katkı sağlayabiliyor ve çalışmaların yönlendirilmesine yardımcı olabiliyor.

Genel HABERLERİ
Merhaba.
Ben Dijital Asistanınız Arbey Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?