Arnavutköy Belediyesi

Davut PARALI; 1982 senesinde İstanbul, Kağıthane’de dünyaya gelmiştir. 2001 yılında yabancı dil ağırlıklı İstanbul Atatürk Lisesi’nden derece ile mezun olmuştur. 2005 yılında Sakarya Üniversitesi Mühendislik Fakültesi İnşaat Mühendisliği bölümünde lisans eğitimini, 2009 yılında aynı üniversitenin Fen Bilimleri Enstitüsü, Yapı Malzemesi Anabilim Dalı'nda yüksek lisans eğitimini tamamlamıştır. 2011 yılında Beykent Üniversitesi Mimarlık Bölümü'nde doktora derslerini tamamlamış, tez aşamasında çalışmalarına devam etmektedir.

2005 yılında göreve başladığı Kağıthane Belediye Başkanlığında sırasıyla; Bölge Kontrol Mühendisi, Durum Ruhsat Şefi, İmar ve Şehircilik Müdürü, Teknik Başkan Yardımcılığı ve Encümen Başkan Vekilliği gibi tüm belediye pozisyonlarında görev almıştır.

Ayrıca, iş hayatıyla eş zamanlı olarak mesleki deneyimlerini genç kuşaklarla paylaşmak adına özel bir üniversitenin mimarlık bölümünde Şehir Planlama ve İmar Hukuku üzerine dersler vererek öğretim görevlisi olarak çalışmıştır.

2024 yılı yerel seçimleri ile birlikte Arnavutköy Belediyesi'nde Teknik Başkan Yardımcısı olarak görevlendirilmiş ve Arnavutköy halkına hizmet etmeye başlamıştır.

Davut PARALI; iyi düzeyde İngilizce bilmekte olup, evli ve bir kız babasıdır. Ayrıca; dalış, binicilik, atıcılık ve doğa sporları ile ilgilenmektedir.

Merhaba.
Ben Dijital Asistanınız Arbey Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?