Arnavutköy Belediyesi
Argem Arnavutköy

Argem Arnavutköy

Arnavutköy Merkez ARGEM şubemiz ortaokul öğrencilerine yönelik olarak hizmet verdiğimiz şubemizdir. Şubemizde tüm ortaokul öğrencileri için takviye kurslar ve etütler haftalık ders programına göre işlenmektedir. 8. sınıflar için Liselere Geçiş Sistemi (LGS) sınavına hazırlık kursları da Arnavutköy şubemizde verilmektedir. Arnavutköy ARGEM şubemizde verilen ücretsiz kurs ve eğitimlerin yanında; deneme sınavları, bireysel konu anlatımları, sınav kaygısını yenme ve rehberlik hizmetleri de verilmektedir.  

Arnavutköy ARGEM şubemiz aynı anda 200 öğrenciye eğitim verme kapasitesine sahiptir.  10-14 yaş arası öğrenciler için görsel okuma yapabilecekleri akıllı tahtalar ile donatılmış 3 sınıf mevcuttur. Bunların yanında 96 kişilik konferans salonu, 26 kişilik bilgisayar sınıfları, öğrencilerin bireysel olarak ders çalışabilecekleri 30 kişilik kütüphane mevcuttur. Şubemizde kursların yanında; edebiyat ve sanat sevgisinin aşılandığı kulüp faaliyetleri ve etkinlikler sunulmaktadır. 

Modern bir eğitim kurumunda bulunması gereken tüm imkânlara sahip olan ARGEM Arnavutköy şubemiz; 9 kişilik uzman ve güler yüzlü eğitimci kadrosu ile gençlerimizin hizmetinde. Merkez ARGEM şubemizden eğitim almak isteyen öğrenciler,  her yıl ağustos ayında başlayan kayıt döneminde kimliği ile şubemizi ziyaret ederek kayıt olabilir.

 

WEB SAYFASI İÇİN TIKLAYINIZ.

Merhaba.
Ben Dijital Asistanınız Arbey Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?