Arnavutköy Belediyesi
 • 02
  Eylül
  2021
  Perşembe
  15:30

  Adobe After Effects

  Yetişkin Eğitimi
  Sektörün önde gelen hareketli grafik ve görsel efekt yazılımı After Effects ile her türlü fikrinize hareket kazandırabilirsiniz.
 • 21
  Haziran
  2021
  Pazartesi
  10:30

  3DS Max Endüstriyel Tasarım

  Yetişkin Eğitimi
  3 Boyutlu Endüstriyel Tasarım 3DS MAX tasarımsal bir yöntemdir. Bu tasarımı insanlar ticari ya da hobi amacıyla yapabilmektedir. Bu kurs programı ile bireylerin bilinçli bir şekilde 3 boyutlu endüstriyel tasarım yapabilmeleri amaçlanmaktadır. Programı bitiren bireyler, grafik ve tasarım sektöründe çalışabilirler.
 • 21
  Haziran
  2021
  Pazartesi
  10:30

  Ağ Yönetimi ve Linux Sistem Eğitimi

  Yetişkin Eğitimi
  Ağ Sistemleri ve Yönlendirme kurs programını bitiren bireylerin; iç donanım birimlerinin montajını yapma, dış donanım birimlerinin bağlantılarını yapma, işletim sisteminin kurulumunu yapma, işletim sistemini kullanma, ağ kurulumunu yapma, ağ yapısını oluşturma, TCP/IP protokolü ile ağ adresleme işlemlerini yapma, yerel alan ağ (LAN) sistemlerini yönetme, ethernet standardını belirleme, geniş alan ağ (WAN) sistemlerini yönetme, kablosuz ağ tipini seçme ve kurulumunu yapma, ağ hizmetlerinin kullanımı ve yönetimini yapma, alt ağları oluşturma ve test etme, ağ simülasyonlarını gerçekleştirme, güvenlik politikaları doğrultusunda ağ güvenliğini sağlama, sızma testi yapma, yönlendirici yapılandırma işlemlerini gerçekleştirme, temel yönlendirme işlemlerini yapma, ağ adreslemesine ve iletişim kurallarına göre yönlendirme yapma, uzaklık vektörü ile yönlendirme yapma ile ilgili bilgi ve beceri sahibi olması amaçlanmaktadır.
 • 21
  Haziran
  2021
  Pazartesi
  10:30

  Veri Tabanı Yönetim Sistemi

  Yetişkin Eğitimi
  Veri tabanı yönetim sistemleri, veri tabanlarını kurmayı, oluşturmayı, kullanıcı haklarını tanımlama, verilere erişim ve sorgu optimizasyonu gibi özellikleri sağlayan programlar topluluğudur. VTYS’ler fiziksel hafızayı ve veri tiplerini kullanıcılar adına şekillendirip denetleyen ve kullanıcılarına standart bir SQL arayüzü sağlayarak onların dosya yapıları, veri yapısı, fiziksel hafıza gibi sorunlarla ilgilenmek yerine veri giriş-çıkışı için uygun arayüzler geliştirmelerine olanak sağlayan yazılımlardır.
 • 01
  Haziran
  2021
  Salı
  13:00

  Akademik İngilizce

  Yetişkin Eğitimi
  YDS / YÖKDİL Sınavlarına Hazırlık Eğitimleri
 • 01
  Haziran
  2021
  Salı
  10:00

  Mesleki İngilizce Bilişim Teknolojileri

  Yetişkin Eğitimi
  Bilişim teknolojileri alanındaki mesleklerin gerektirdiği terminolojiyi kullanarak yabancı dilde dinleme, okuma, yazma, konuşma ve iletişim kurma bilgi ve becerisine sahip bireydir.
 • 01
  Haziran
  2021
  Salı
  10:00

  Nesneye Dayalı Programlama

  Yetişkin Eğitimi
  Nesneye Dayalı Programlama - C# yazılımsal bir yöntemidir. İnsanların ticari ya da hobi amacıyla yaptığı yazılım aynı zamanda ülkemize katkı sağlaması açısından da önemlidir. Bu program insanların bilinçli bir şekilde Nesneye Dayalı Programlama - C# yazılımını kullanabilmelerini amaçlamaktadır. Programı bitiren bireyler Bilgi İşlem servislerinin bulunduğu sektörlerde, yazılım firmalarında, kamu kuruluşları, bankalar ile özel sektöre ait işyerlerinde program geliştirme sahasında çalışabilirler
 • 31
  Mayıs
  2021
  Pazartesi
  13:00

  Metin Tabanlı Robotik Kodlama

  Yetişkin Eğitimi
  Metin Tabanlı Robotik ve Kodlama kurs programını bitiren bireyin, problem çözme ve algoritma ile ilgili temel bilgilere, eğitsel robotta mekanik, elektromekanik, elektronik bileşenler ile ilgili bilgi ve becerilere, metin tabanlı robot programlama yazılımlarını ve ortamlarını etkili bir şekilde kullanma, günlük hayatta karşılaşabileceği bir probleme çözüm üretme ile ilgili bilgi ve beceri sahibi olması amaçlanmaktadır.
  Merhaba.
  Ben Dijital Asistanınız Arbey Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?