Arnavutköy Belediyesi

Spor Tesislerimizde Online Başvuru ve Kayıt Sistemine Geçildi.

01 Ekim 2020 Perşembe

Değerli sporseverler; sizlere daha sağlıklı hizmet verebilmek için tesislerimizde online kayıt sistemine geçiyoruz. Yapmanız gereken tek şey spor.arnavutkoy.bel.tr adresine girerek, kayıt işlemlerinizi gerçekleştirip, daha sonra etkinlik kısmından size uygun etkinliği seçmek.

İşlemi tamamladıktan sonra sizlere en kısa sürede kesin kayıt için SMS yolu ile dönüş yapılacak.

Tahlil ve Kesin Kayıt

SMS ile kesin kayıt bildirimi alan sporseverler; Arnavutköy ve Hadımköy Tesislerimizde sadece yüzme sporu yapacak olanlar için; idrar tahlili ve hepatit-b testi yaptırmalılar. Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezini kullanacak yeni üyelerimizin tamamı ise idrar tahlili ve hepatit-b testi yaptırmalıdır.

Online işlemlerini tamamlayıp, tahlil sonuçlarını alan sporseverler, üye kaydını tamamlamak için hizmet alacağı spor tesisine şahsen başvuruda bulunmalıdır.

Online Randevu Alma

Hizmet alacağı tesise kayıt yaptıran sporseverler, daha önce online işlemi yaptığı spor.arnavutkoy.bel.tr adresinden, spor yapacağı gün ve saati belirleyerek, her seans için randevu işlemlerini gerçekleştirmelidir.

Tesislerden Faydalanma

Spor ve Sağlık Yaşam Merkezini kullanacak üyelerimiz, Pazartesi Günü hariç 08.30-23.00 saatleri arasından randevu alabilirler. Arnavutköy ve Hadımköy Spor tesisimizi kullanacak sporseverler ise haftanın üç günü kadın ve 3 günü erkek günü olarak belirlenen günlerde, tesislerden yaralanabilirler.

 

 

 

spor.arnavutkoy.bel.tr'ye Nasıl Kayıt Olabilirim?

spor.arnavutkoy.bel.tr'ye Nasıl Giriş Yapabilirim ?

spor.arnavutkoy.bel.tr 'den Nasıl Randevu Alabilirim ?

 

 

Merhaba.
Ben Arnavutköy Belediyesi Dijital Asistanıyım. Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?