Arnavutköy Belediyesi
Turgut BARAN
Turgut BARAN
Parti:
AK PARTİ
İletişim:
444 4 597
Belgegeçer ( Faks ):
0212 597 00 57

1966 Malatya doğumludur. Orta öğretiminiz Üsküdar Halide Edip Adıvar Lise’sin de tamamladı. Anadolu Üniversitesi Adalet bölümü mezunudur. Sultanhamam’da  baba mesleği olan tekstil işi ile uğraştı. 2002 yılında Ak Parti Arnavutköy Belde Teşkilatı kurucu üyesi oldu. Teşkilatın çeşitli kademelerinde görev aldı.

2004 - 2009 yılları arası Arnavutköy Belde Belediye Meclisi ve İBB Meclis Üyeliği görevlerini yaptı. 2009-2014 döneminde Arnavutköy İlçe Belediye Meclis Üyeliği ve İBB Meclis üyeliği görevlerinde bulundu. Aynı zamanda 10 yıl Arnavutköy Belediye Başkan Yardımcısı olarak hizmette verdi.

Halen Belediye Başkan’ı danışmanı olarak görevine devam etmektedir. Aluçlu Derneği yönetiim kurulu üyesi, Aluçlu Eğitim Vakfı Kurucusu ve Aluçlu Derneği Başkan vekili olarak görev yapmaktadır. Arnavutköy Emniyet Teşkilatına güçlendirme derneği kurucu üyesidir. Arnavutköy Belediyesi iştiraki olan ARAŞ A.Ş. yönetim kurulu başkanı ve Arnavutköy Belediye Spor kulübü başkanıdır.  Birçok sivil toplum kuruluşlarında üyeliği bulunan Turgut BARAN  Evli ve 3 çocuk babasıdır.

Merhaba.
Ben Dijital Asistanınız Arbey Size Nasıl Yardımcı Olabilirim ?