Hz Fatıma'yı Anma Programına Başkan Baltacı Katıldı

Arnavutköy, Fatıma-tüz Zehra Camii'nde Hz. Fatıma (r.a.)'yı anma programı gerçekleştirildi. Düzenlenen anma etkinliğine Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı katıldı.

   

Her yıl düzenli olarak gerçekleştirilen Hz. Fatıma (r.a.)'yı anma programı bu yıl da Arnavutköy, Fatıma-tüz Zehra Camii'nde gerçekleştirildi. Hz. Fatıma'yı tanımak ve anlamak için düzenlenen anma etkinliğine Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı katıldı. Düzenlenen etkinliğin önemine vurgu yapan Başkan Haşim Baltacı: “Her yıl düzenli olarak bu güzel mescitte hepimiz için örnek teşkil eden Hz. Fatıma validemizi anmak ve anlamak adına çok güzel programlar yapılıyor. Böyle güzel bir maksatla bir araya geldik. Hayatımızda bize yön veren, şekillendiren insanlar var. Bunların en önemlisi Peygamber efendimiz ve ehlibeytinden Hz Fatıma validemiz ve Hz Ali efendimizdir. Allah cümlesinden razı olsun” ifadelerini kullandı.

 

Güncelleme Tarihi : 13.02.2019

Haberler

 • Arnavutköy Halk Eğitimi Merkezi’nde Mezuniyet Heyecanı

  Her yaştan vatandaşa birçok alanda eğitim hizmeti sunan Arnavutköy Halk Eğitimi Merkezi’nde mezuniyet heyecanı yaşandı. Gerçekleştirilen törene Belediye Başkanı Haşim Baltacı katıldı.

 • Sosyal Hizmet Şehri Projesi’nin Yüzde 50'si Tamamlandı

  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı  Zehra  Zümrüt  Selçuk ve Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, İstanbul’da Darülaceze Başkanlığı ev sahipliğinde düzenlenen "Sosyal Hizmet Şehri" ile "Sosyal ve Kültürel Tesis" projelerinin tanıtım programına katıldı.

 • Fatih Selek Öğrencilerle Buluştu

  Arnavutköy Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ‘Medya Okuryazarlığı’ programı tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda öğrencilerle bir araya gelen Türkiye Gazetesi Haber Müdürü Fatih Selek, medyanın önemini ve sosyal medyanın zararlarını anlattı.

 • Arnavutköylü Özel Çocuklara Sevgi İzi

  Arnavutköy Belediyesi, 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü kapsamında ‘Sevgi İzi’ projesi ile özel çocukların güvenliğine yönelik çalışmayı hayata geçirdi.

 • Restore Edilen Tarihi Boğazköy Camii İbadete Açıldı

  Restorasyon çalışmaları tamamlanan tarihi Boğazköy Camii, Belediye Başkanı Haşim Baltacı’nın katılımlarıyla ibadete açıldı.