Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde Ön Kayıtlar Başladı

Arnavutköy Belediyesi tarafından yapılan İstanbul’un sayılı büyük spor tesislerinden biri olan Arnavutköy Taşoluk’ta bulunan Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde ön kayıtlar başladı.

  

Sosyal yaşam kalitesinin yükseltilmesi hedefiyle spor tesislerinde ilçe sakinlerinin çağdaş koşullarda, düzenli ve bilinçli spor yapmasına yönelik çeşitli imkanlar sunan Arnavutköy Belediyesi, vatandaşlar için yeni ve modern bir spor kompleksi daha yaptı. Günde yaklaşık bin kişiyi ağırlayabilecek kapasitede olan tesis, modern bir şekilde tasarlandı. Kısa bir süre içerisinde açılması beklenen yeni spor salonundan sadece Arnavutköylüler değil, İstanbul’da bulunan tüm vatandaşlar faydalanabilecek. İçerisinde; Yüzme, Fitness, Karate, Kick Boks, Pilates, Zumba, Spinning ve Step-Aerobik spor branşların bulunduğu tesiste vatandaşlar hamam, sauna ve buhar odası hizmetinden de yararlanabilecek. İstenilen branşlarda profesyonelleşebilme imkanı sağlanan tesis, haftanın 6 günü aktif olacak. Yalnızca Pazartesi bakımdan dolayı kullanılamayacak tesis, 09:00-23:00 saatleri arasında hizmet verecek. Spor salonunda aynı anda tüm branşlara birden katılım sağlanabilecek. Standart üye olan vatandaşlar, yüzmeden çıkıp Fitness salonuna, Fitness salonundan çıkıp kendine masaj yaptırabilecek. Kadınlar ve erkekler aynı anda, ayrı salonlarda 6 gün boyunca kullanabilecekler. Ayrıca vatandaşlar grup olarak veya bireysel olarak da farklı bir ücretlendirme karşılığı dersler alabilecekler.

Güncelleme Tarihi : 07.02.2019

Haberler

 • Arnavutköy’de Kimyasal Atık Tatbikatı

  Arnavutköy Belediyesi ve Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) iş birliğiyle Arnavutköy’de bulunan Afet Koordinasyon Merkezi’nde olası kimyasal tehditler için tatbikat yapıldı.

 • Kaymakam Odabaş, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

  Arnavutköy Kaymakamı Ahmet Odabaş ve Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, 31 Mart tarihinde yapılan Mahalli İdareler Seçiminde göreve gelen muhtarlarla istişare toplantısında buluştu.

 • 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Arnavutköy’de Anıldı

  Arnavutköy Belediyesi tarafından düzenlenen programda, 15 Temmuz şehitleri ve gazileri çeşitli etkinliklerle anıldı.

 • Bisiklet Turu Tüm Hızıyla Devam Ediyor

  Arnavutköy Belediyesi tarafından Şehit Ömer Halisdemir için düzenlenen bisiklet turu tüm hızıyla devam ediyor. Turun 474 kilometresini tamamlayan bisikletliler Konya’ya gitmek için yola çıktı.

 • Bisiklet Turunun 2’nci Etabı Tamamlandı

  Şehit Ömer Halisdemir’i anmak için düzenlenen bisiklet turunun 2’nci etabı tamamlandı. Kütahya’dan vatan toprağı alan bisikletliler Afyonkarahisar’a doğru yol aldı.