Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde Ön Kayıtlar Başladı

Arnavutköy Belediyesi tarafından yapılan İstanbul’un sayılı büyük spor tesislerinden biri olan Arnavutköy Taşoluk’ta bulunan Spor ve Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde ön kayıtlar başladı.

  

Sosyal yaşam kalitesinin yükseltilmesi hedefiyle spor tesislerinde ilçe sakinlerinin çağdaş koşullarda, düzenli ve bilinçli spor yapmasına yönelik çeşitli imkanlar sunan Arnavutköy Belediyesi, vatandaşlar için yeni ve modern bir spor kompleksi daha yaptı. Günde yaklaşık bin kişiyi ağırlayabilecek kapasitede olan tesis, modern bir şekilde tasarlandı. Kısa bir süre içerisinde açılması beklenen yeni spor salonundan sadece Arnavutköylüler değil, İstanbul’da bulunan tüm vatandaşlar faydalanabilecek. İçerisinde; Yüzme, Fitness, Karate, Kick Boks, Pilates, Zumba, Spinning ve Step-Aerobik spor branşların bulunduğu tesiste vatandaşlar hamam, sauna ve buhar odası hizmetinden de yararlanabilecek. İstenilen branşlarda profesyonelleşebilme imkanı sağlanan tesis, haftanın 6 günü aktif olacak. Yalnızca Pazartesi bakımdan dolayı kullanılamayacak tesis, 09:00-23:00 saatleri arasında hizmet verecek. Spor salonunda aynı anda tüm branşlara birden katılım sağlanabilecek. Standart üye olan vatandaşlar, yüzmeden çıkıp Fitness salonuna, Fitness salonundan çıkıp kendine masaj yaptırabilecek. Kadınlar ve erkekler aynı anda, ayrı salonlarda 6 gün boyunca kullanabilecekler. Ayrıca vatandaşlar grup olarak veya bireysel olarak da farklı bir ücretlendirme karşılığı dersler alabilecekler.

Güncelleme Tarihi : 07.02.2019

Haberler

 • Arnavutköy Halk Eğitimi Merkezi’nde Mezuniyet Heyecanı

  Her yaştan vatandaşa birçok alanda eğitim hizmeti sunan Arnavutköy Halk Eğitimi Merkezi’nde mezuniyet heyecanı yaşandı. Gerçekleştirilen törene Belediye Başkanı Haşim Baltacı katıldı.

 • Sosyal Hizmet Şehri Projesi’nin Yüzde 50'si Tamamlandı

  Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı  Zehra  Zümrüt  Selçuk ve Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, İstanbul’da Darülaceze Başkanlığı ev sahipliğinde düzenlenen "Sosyal Hizmet Şehri" ile "Sosyal ve Kültürel Tesis" projelerinin tanıtım programına katıldı.

 • Fatih Selek Öğrencilerle Buluştu

  Arnavutköy Belediyesi tarafından gerçekleştirilen ‘Medya Okuryazarlığı’ programı tüm hızıyla devam ediyor. Bu kapsamda öğrencilerle bir araya gelen Türkiye Gazetesi Haber Müdürü Fatih Selek, medyanın önemini ve sosyal medyanın zararlarını anlattı.

 • Arnavutköylü Özel Çocuklara Sevgi İzi

  Arnavutköy Belediyesi, 2 Nisan Otizm Farkındalık Günü kapsamında ‘Sevgi İzi’ projesi ile özel çocukların güvenliğine yönelik çalışmayı hayata geçirdi.

 • Restore Edilen Tarihi Boğazköy Camii İbadete Açıldı

  Restorasyon çalışmaları tamamlanan tarihi Boğazköy Camii, Belediye Başkanı Haşim Baltacı’nın katılımlarıyla ibadete açıldı.