Otizmli Çocuklar Pasta Süsledi

Arnavutköy Belediyesi Yaşlı ve Engelli Merkezinde rehberlik eğitimi alan otizmli öğrenciler pasta süsledi.

    

Arnavutköy Belediyesi Yaşlı ve Engelli Merkezi (AYEM) hizmete başladığı günden beri ilçede ihtiyaç sahibi, bakıma muhtaç, yaşlı ve engelli vatandaşlara dokunuyor. Medikal Malzeme yardımlarında kültürel gezileri, yaşlılar haftasından dünya engeliler günü programlarına kadar birçok faaliyet içerisinde olan AYEM hizmette sınır tanımıyor.

Sosyal Hizmetler Merkezi’nde düzenlenen etkinlik kapsamında otizmli öğrenciler pasta süslemek için bir araya geldi. AYEM’de rehberlik eğitimi alan otizmli öğrenciler, öğretmenleri ile birlikte pasta süslemenin keyfini yaşadı. Çocuklar, etkinlikten sonra müzik eşliğinde dans etti. Gerçekleşen programdan dolayı memnun olduklarını dile getiren otizmli öğrenciler, öğretmenlerine teşekkür etti.

Güncelleme Tarihi : 27.12.2018

Haberler

 • Tiyatro Oyunu Duygusal Anlar Yaşattı

  Arnavutköy Belediyesi Sanat Akademisi Tiyatro Kulübü öğrencileri, Çanakkale Zaferi’nin 104’üncü yıldönümü dolayısıyla ’Çanakkale Vatan Sağolsun’ isimli tiyatro oyununu sahneledi.

 • Şehit Aileleri ve Gaziler Onuruna Yemek

  Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104. yıl dönümü dolayısıyla şehit aileleri ve gazilerle yemek programında bir araya geldi.

 • 18 Mart Çanakkale Şehitleri Anıldı

  Arnavutköy Belediyesi Nuri Pakdil Kültür ve Sanat Merkezi’nde 18 Mart Çanakkale zaferi kutlama ve şehitleri anma programı düzenlendi. Programa Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı Katıldı.

 • Hadımköy Şehitliği’ne Çelenk Sunuldu

  18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma ve Deniz Zaferi’nin 104. yıldönümü nedeniyle; Hadımköy Şehitliği’ne Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı tarafından çelenk sunuldu.

 • Hadımköy’de, Devlet Hastanesi’nin Ek Hizmet Binası Açılıyor

  Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, katıldığı ‘Gönülden Gönüle Memleket Buluşmaları’ programında, Hadımköy bölgesine Arnavutköy Devlet Hastanesi’nin ek hizmet binasının açılacağının müjdesini verdi.