Başkan Baltacı, Mahalle Gezilerine Devam Ediyor

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, mahalle gezilerine devam ediyor.

   

Her hafta bir mahalleye ziyarette bulunun Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, son olarak Yeniköy Mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı’ya İlçe emniyet müdürü, ilçe müftüsü ve daire amirleri eşlik etti.

Göreve başladığından beri Arnavutköy’ü karış karış gezen Başkan Baltacı, vatandaşlarla istişareler yaparak sorunlarına çözüm üretiyor. AK Parti Arnavutköy İlçe Başkanı Mustafa Candaroğlu’nun da katıldığı inceleme gezilerinde cadde ve sokaklar tek tek dolaşılarak sorunlar tespit edilerek kayıt altına alınıyor. Geçen hafta Durusu mahallesini gezerek vatandaşlarla buluşan Başkan Baltacı bu hafta da Yeniköy ve Karaburun Mahallelerini gezerek vatandaşların sıkıntılarını dinledi. Başkan Baltacı, vatandaşlara ilçede devam eden projeler hakkında bilgi vererek Arnavutköy ilçe sınırları içerisine yapılan, dünya çapında bir proje olan İstanbul Havalimanı’nı anlattı.

Güncelleme Tarihi : 02.11.2018

Haberler

 • Şehit Aileleri ve Gaziler Onuruna Yemek

  Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, 18 Mart Şehitleri Anma Günü ve Çanakkale Deniz Zaferi'nin 104. yıl dönümü dolayısıyla şehit aileleri ve gazilerle yemek programında bir araya geldi.

 • 18 Mart Çanakkale Şehitleri Anıldı

  Arnavutköy Belediyesi Nuri Pakdil Kültür ve Sanat Merkezi’nde 18 Mart Çanakkale zaferi kutlama ve şehitleri anma programı düzenlendi. Programa Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı Katıldı.

 • Hadımköy Şehitliği’ne Çelenk Sunuldu

  18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma ve Deniz Zaferi’nin 104. yıldönümü nedeniyle; Hadımköy Şehitliği’ne Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı tarafından çelenk sunuldu.

 • Hadımköy’de, Devlet Hastanesi’nin Ek Hizmet Binası Açılıyor

  Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, katıldığı ‘Gönülden Gönüle Memleket Buluşmaları’ programında, Hadımköy bölgesine Arnavutköy Devlet Hastanesi’nin ek hizmet binasının açılacağının müjdesini verdi.

 • Tıp Bayramı’nda Şiddete Uğrayan Doktorları Canlandırdılar

  14 Mart Tıp Bayramı'nda sağlık çalışanları, Arnavutköy'de düzenlenen yemekte bir araya geldi. Programda Arnavutköy Belediyesi’nden tiyatro eğitimi alan öğrenciler, yapılan plastik makyajla dayak yiyen doktorları canlandırarak sağlık çalışanlarının uğradığı şiddete dikkat çekti.