Başkan Baltacı, Mahalle Gezilerine Devam Ediyor

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, mahalle gezilerine devam ediyor.

   

Her hafta bir mahalleye ziyarette bulunun Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, son olarak Yeniköy Mahalle sakinleri ile bir araya geldi. Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı’ya İlçe emniyet müdürü, ilçe müftüsü ve daire amirleri eşlik etti.

Göreve başladığından beri Arnavutköy’ü karış karış gezen Başkan Baltacı, vatandaşlarla istişareler yaparak sorunlarına çözüm üretiyor. AK Parti Arnavutköy İlçe Başkanı Mustafa Candaroğlu’nun da katıldığı inceleme gezilerinde cadde ve sokaklar tek tek dolaşılarak sorunlar tespit edilerek kayıt altına alınıyor. Geçen hafta Durusu mahallesini gezerek vatandaşlarla buluşan Başkan Baltacı bu hafta da Yeniköy ve Karaburun Mahallelerini gezerek vatandaşların sıkıntılarını dinledi. Başkan Baltacı, vatandaşlara ilçede devam eden projeler hakkında bilgi vererek Arnavutköy ilçe sınırları içerisine yapılan, dünya çapında bir proje olan İstanbul Havalimanı’nı anlattı.

Güncelleme Tarihi : 02.11.2018

Haberler

 • Arnavutköy Belediyesi, “ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği...

  Arnavutköy Belediyesi Bilgi İşlem Müdürlüğü desteği ile TÜRKAK tarafından akredite Uluslararası bir Belgelendirme Kuruluşu tarafından 2 gün boyunca süren incelemeler sonucunda belgelendirme çalışmaları tamamlandı. Tüm çalışmalar ve yapılan son denetim neticesinde Arnavutköy Belediyesi “ISO 27001:2013 Bilgi Güvenliği Yönetim Sistemi Sertifikası” almaya hak kazandı.

 • Arnavutköy Belediyesi Akıllı Şehir İçin Düğmeye Bastı

  Geliştirdiği projelerle İstanbul’un Yarını olma yolunda emin adımlarla ilerleyen Arnavutköy Belediyesi, ‘Akıllı Şehir’ için ilk adımı attı.

 • Bir Tas Çorba Bir Tutam Mutluluk

  Arnavutköy Belediyesi, soğuk kış gününde bakıma muhtaç, yaşlı ve engelli vatandaşlara sıcak yemek yardımına devam ediyor.

 • Çocuklarda Kanser Farkındalık ve Erken Teşhis

  Arnavutköy Belediyesi ve Arnavutköy İlçe Sağlık Müdürlüğü tarafından “Çocuklarda Kanser Farkındalık ve Erken Teşhis” semineri düzenlendi.

 • 15 Temmuz Gazilerinden Plaket

  15 Temmuz gazileri kendilerine verilen hizmetlerden dolayı Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı adına, Gazi ve Şehit Ailesi Hizmet Birim Sorumlusu Pekcan Çegici’ye plaket verdi.