Başkan Baltacı İtfaiye Amirliğini Ziyaret Etti

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, ‘İtfaiye Haftası’ nedeniyle Arnavutköy İtfaiye Amirliği’ni ziyaret ederek, çalışanları tebrik etti.

    

İtfaiye teşkilatının 304. kuruluş yıl dönümü nedeniyle Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Arnavutköy İtfaiye Amirliği’ne ziyaret gerçekleşti.

Arnavutköy İtfaiye Amirliğinde Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı’yı Arnavutköy Gurup Amiri Cafer Birkan ve İtfaiye personelleri karşıladı.

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, İstanbul İtfaiyesi Arnavutköy Amirliğine bağlı personellerin, İtfaiye Haftasını kutladı.

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, ziyaret esnasında itfaiye amirliğinin hatıra defterine şunları yazdı: “Bugün can ve mal emniyetimizin en önemli dayanağı itfaiye teşkilatımızı ziyaret ettik. İlçemizde kurulduğu günden bugüne birçok yangın, trafik kazası, sel vb. afetlere zamanında müdahale ederek başarılı sonuçlar alan itfaiye teşkilatımızdaki kardeşlerimize ilçe olarak minnet ve şükranlarımızı sunuyorum. En zor anda en yakın aile fertlerimizden daha önce yanı başımızda yardımımıza koşan siz vefalı kardeşlerimizden Allah razı olsun. Allah sizleri korusun.”

Güncelleme Tarihi : 05.10.2018

Haberler