Toplu Kınada Hem Eğlence Hem Gözyaşı

Arnavutköy’de 14 genç kız için toplu kına gecesi düzenlendi. Genç kızlar, gecede müzikler eşliğinde doyasıya eğlenirken kınaların yakıldığı anlarda gözyaşlarına hakim olamadı.

Arnavutköy’de 14 gelin adayı için toplu kına gecesi düzenlendi. Arnavutköy Belediyesi’nin düzenlediği etkinliğe genç kızlar, arkadaşları ve aileleri katıldı. Bolluca Meydan’daki kına gecesinde evlenmek için gün sayan genç kızlar müzikler eşliğinde dans etti. Önümüzdeki günlerce evlenecek olan genç kızlardan bazıları ise kınaların yakıldığı anlarda gözyaşlarına hakim olamadı. O anlarda genç kızları yakınları teselli etti. Ardından damatlarla dans eden gelinler testi kırdı, kendileri için düzenlenen gecede doyasıya eğlendi. Gecede Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı’nın eşi Seda Baltacı da kızlara kına yaktı, ellerine temsili olarak altın koydu.

“Beklediğimden daha güzel geçti”

Evleneceği için çok heyecanlı olduğunu ve çok güzel bir gece geçirdiklerini ifade eden Semanur Kaynak, “Eşimle geldim güzel geçiyor. Beklediğimden daha güzel geçti, Benim için çok güzel bir değişiklik oldu. Çok heyecanlıyım” dedi.

“Duygulandım, ağladım”

Toplu kına gecesinin çok eğlenceli geçtiği etkinlikte emeği geçen herkese teşekkür ettiğini belirten bir genç “ Çok heyecanlıyım, teşekkür ederim, çok güzel arkadaş olduk. Çok mutluyum, duygulandım, ağladım” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi : 03.09.2018

Haberler

 • Arnavutköy’de Kimyasal Atık Tatbikatı

  Arnavutköy Belediyesi ve Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) iş birliğiyle Arnavutköy’de bulunan Afet Koordinasyon Merkezi’nde olası kimyasal tehditler için tatbikat yapıldı.

 • Kaymakam Odabaş, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

  Arnavutköy Kaymakamı Ahmet Odabaş ve Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, 31 Mart tarihinde yapılan Mahalli İdareler Seçiminde göreve gelen muhtarlarla istişare toplantısında buluştu.

 • 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Arnavutköy’de Anıldı

  Arnavutköy Belediyesi tarafından düzenlenen programda, 15 Temmuz şehitleri ve gazileri çeşitli etkinliklerle anıldı.

 • Bisiklet Turu Tüm Hızıyla Devam Ediyor

  Arnavutköy Belediyesi tarafından Şehit Ömer Halisdemir için düzenlenen bisiklet turu tüm hızıyla devam ediyor. Turun 474 kilometresini tamamlayan bisikletliler Konya’ya gitmek için yola çıktı.

 • Bisiklet Turunun 2’nci Etabı Tamamlandı

  Şehit Ömer Halisdemir’i anmak için düzenlenen bisiklet turunun 2’nci etabı tamamlandı. Kütahya’dan vatan toprağı alan bisikletliler Afyonkarahisar’a doğru yol aldı.