Sünnet Olacak 500 Çocuk İçin Mevlit Okutuldu

Arnavutköy Belediyesi’nin 500 çocuk için düzenlediği toplu sünnet organizasyonu öncesi mevlit okutuldu.

Arnavutköy Belediyesi’nin her yıl düzenlediği geleneksel toplu sünnet şöleni bu yıl da gerçekleşti. Etkinlik kapsamında Taşoluk Merkez Camii’nde çocuklar için mevlit okutuldu. Mevlit okutulmasının ardından meydanda pilav dağıtıldı. Sünnet kıyafetlerini giyen çocukların keyifli anları renkli görüntüler oluşturdu. Sünnet çocuklarının tüm malzemeleri Arnavutköy Belediyesi tarafından karşılandı. Çocuklarını sünnet ettirecek olan aileler de hizmetten dolayı belediyeye teşekkür etti.

“500 civarı çocuğumuz sünnet olacak”

Sünnet organizasyonuna katılan Arnavutköy Belediye Başkan Yardımcısı Turgut Baran şunları söyledi: “Belediyemiz her sene olduğu gibi bu sene de geleneksel hale getirmiş olduğu sünnet organizasyonu düzenliyor. Bu sene 500 civarı çocuğumuz sünnet olacak. Çocuklarımız için ilk olarak Taşoluk Yeşil Cami’nde değerli hocalarımızla mevlit programı gerçekleştirdik. Pazar günü de İmrahor piknik alanında çocuklarımızın aileleri ile birlikte orada da hep beraber bir program gerçekleştireceğiz.”

Güncelleme Tarihi : 31.08.2018

Haberler

 • Başkan Baltacı Yeni Kaymakamı Ziyaret Etti

  Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, yeni atanan Arnavutköy Kaymakamı Ahmet Odabaş’ı makamında ziyaret etti.

 • 280 Öğrenci Arnavutköy’de Ağırlandı

  İçişleri Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ‘Biz Anadoluyuz’ projesi kapsamında Ağrı, Tunceli, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Diyarbakır ve Batman’dan gelen 280 öğrenci Arnavutköy’de ağırlandı.

 • Gaziler Günü’nde Çelenkler Sunuldu

  19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Arnavutköy Kozlar Parkı’nda düzenlenen program ile Atatürk Anıtı’na çelenkler sunuldu.

 • Arnavutköy’de Gaziler Günü Kutlandı

  19 Eylül Gaziler Günü kapsamında Arnavutköy Belediyesi tarafından şehit yakınları ve gaziler onuruna yemek verildi.

 • Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı

  İbrahim Çağlar Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu’nda 2018-2019 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla tören düzenlendi. Törene Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı katıldı.