Sünnet Olacak 500 Çocuk İçin Mevlit Okutuldu

Arnavutköy Belediyesi’nin 500 çocuk için düzenlediği toplu sünnet organizasyonu öncesi mevlit okutuldu.

Arnavutköy Belediyesi’nin her yıl düzenlediği geleneksel toplu sünnet şöleni bu yıl da gerçekleşti. Etkinlik kapsamında Taşoluk Merkez Camii’nde çocuklar için mevlit okutuldu. Mevlit okutulmasının ardından meydanda pilav dağıtıldı. Sünnet kıyafetlerini giyen çocukların keyifli anları renkli görüntüler oluşturdu. Sünnet çocuklarının tüm malzemeleri Arnavutköy Belediyesi tarafından karşılandı. Çocuklarını sünnet ettirecek olan aileler de hizmetten dolayı belediyeye teşekkür etti.

“500 civarı çocuğumuz sünnet olacak”

Sünnet organizasyonuna katılan Arnavutköy Belediye Başkan Yardımcısı Turgut Baran şunları söyledi: “Belediyemiz her sene olduğu gibi bu sene de geleneksel hale getirmiş olduğu sünnet organizasyonu düzenliyor. Bu sene 500 civarı çocuğumuz sünnet olacak. Çocuklarımız için ilk olarak Taşoluk Yeşil Cami’nde değerli hocalarımızla mevlit programı gerçekleştirdik. Pazar günü de İmrahor piknik alanında çocuklarımızın aileleri ile birlikte orada da hep beraber bir program gerçekleştireceğiz.”

Güncelleme Tarihi : 31.08.2018

Haberler

 • Arnavutköy’de Kimyasal Atık Tatbikatı

  Arnavutköy Belediyesi ve Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) iş birliğiyle Arnavutköy’de bulunan Afet Koordinasyon Merkezi’nde olası kimyasal tehditler için tatbikat yapıldı.

 • Kaymakam Odabaş, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

  Arnavutköy Kaymakamı Ahmet Odabaş ve Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, 31 Mart tarihinde yapılan Mahalli İdareler Seçiminde göreve gelen muhtarlarla istişare toplantısında buluştu.

 • 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Arnavutköy’de Anıldı

  Arnavutköy Belediyesi tarafından düzenlenen programda, 15 Temmuz şehitleri ve gazileri çeşitli etkinliklerle anıldı.

 • Bisiklet Turu Tüm Hızıyla Devam Ediyor

  Arnavutköy Belediyesi tarafından Şehit Ömer Halisdemir için düzenlenen bisiklet turu tüm hızıyla devam ediyor. Turun 474 kilometresini tamamlayan bisikletliler Konya’ya gitmek için yola çıktı.

 • Bisiklet Turunun 2’nci Etabı Tamamlandı

  Şehit Ömer Halisdemir’i anmak için düzenlenen bisiklet turunun 2’nci etabı tamamlandı. Kütahya’dan vatan toprağı alan bisikletliler Afyonkarahisar’a doğru yol aldı.