Küçük Bir Hediye, Büyük Bir Mutluluk

Arnavutköy Belediyesi, "Hoş geldin Bebek" projesi kapsamında yeni doğan bebeklerin ailelerini ziyaret ederek, içerisinde çeşitli ürünlerin bulunduğu bebek çantası hediye ediyor.

Sosyal hizmetlerle adından sıkça söz ettiren Arnavutköy Belediyesi, ilçede dünyaya gelen bebekleri güzel bir sürprizle karşılıyor. ‘Küçük bir hediye, büyük bir mutluluk’ sloganıyla başlatılan hizmet kapsamında belediye ekipleri, yeni doğan bebeklerin ailelerini ziyaret ederek ‘Hoş Geldin Bebek Seti’ hediye ediyor. Yeni doğan ya da 2 aylığa kadar olan bebekler için hazırlanan hediye setinde; ıslak mendil, şampuan, bebek yağı, alt açma bezi, tırnak makası, ateş ölçer ve ‘Bebeğimin Günlüğü’ isimli bir hatıra kitabı bulunuyor. Hizmet hakkında bilgi ve randevu almak isteyen vatandaşlar, Arnavutköy Belediyesi Çağrı Merkezi’nin 444 4 597 numaralı telefonunu arayarak bu hizmetten yararlanabiliyor.

“Almış olduğumuz hediyelerin hepsi birbirinden güzel”

Bir haftada 100’den fazla başvuru yapılan projeden vatandaşlar memnun. Hizmet hakkında görüşlerini belirten, Bebek Zeynep Erva Hamza’nın annesi Emel Hamza: “Belediyemizin yapmış olduğu bu proje gerçekten çok düşünceli ve anlamlı. Yapmış olduğunuz projeden çok memnun kaldık. Almış olduğumuz hediyelerin hepsi birbirinden güzel ve sevimli. Belediyemize bizleri düşündüğü için teşekkür ediyoruz. Özellikle bu ‘Bebeğimin Günlüğü’ adlı kitabımız çok hoş bir hediye” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi : 13.08.2018

Haberler

 • Arnavutköy’de Kimyasal Atık Tatbikatı

  Arnavutköy Belediyesi ve Afet ve Acil Durum Yönetimi Başkanlığı (AFAD) iş birliğiyle Arnavutköy’de bulunan Afet Koordinasyon Merkezi’nde olası kimyasal tehditler için tatbikat yapıldı.

 • Kaymakam Odabaş, Muhtarlarla Bir Araya Geldi

  Arnavutköy Kaymakamı Ahmet Odabaş ve Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, 31 Mart tarihinde yapılan Mahalli İdareler Seçiminde göreve gelen muhtarlarla istişare toplantısında buluştu.

 • 15 Temmuz Şehitleri ve Gazileri Arnavutköy’de Anıldı

  Arnavutköy Belediyesi tarafından düzenlenen programda, 15 Temmuz şehitleri ve gazileri çeşitli etkinliklerle anıldı.

 • Bisiklet Turu Tüm Hızıyla Devam Ediyor

  Arnavutköy Belediyesi tarafından Şehit Ömer Halisdemir için düzenlenen bisiklet turu tüm hızıyla devam ediyor. Turun 474 kilometresini tamamlayan bisikletliler Konya’ya gitmek için yola çıktı.

 • Bisiklet Turunun 2’nci Etabı Tamamlandı

  Şehit Ömer Halisdemir’i anmak için düzenlenen bisiklet turunun 2’nci etabı tamamlandı. Kütahya’dan vatan toprağı alan bisikletliler Afyonkarahisar’a doğru yol aldı.