Bisiklet Turunun 2’nci Etabı Tamamlandı

Ömer Halisdemir’i anmak için düzenlenen bisiklet turunun 2’nci etabı tamamlandı. Bolu’dan vatan toprağı alan bisikletliler Ankara’ya doğru yol aldı.

Fetullahçı Terör Örgütü’nün (FETÖ) gerçekleştirdiği 15 Temmuz darbe girişiminin ikinci yılı nedeniyle Arnavutköy Belediyesi’nin düzenlediği ‘Ömer Halisdemir Bisiklet Turu’na katılan profesyonel bisikletçiler “15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü” anma etkinlikleri kapsamında Bolu il merkezine ulaştı. Darbeci General Semih Terzi’yi başından vurarak darbenin seyrini değiştiren Ömer Halisdemir anısına pedal çeviren sporcular, Demokrasi Meydanı’nda Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, Belediye Başkan Yardımcısı Emine Davarcıoğlu, AK Parti Siyasi Hukuki İşler Başkanı Mazhar Bozoğlu tarafından karşılandı. Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz, sporculara Şehit Ömer Halisdemir ‘in kabrine götürmeleri için şehitlikten alınan toprağı teslim etti.

“Arnavutköy Belediyesi’ne teşekkür ediyorum”

Bolu Belediye Başkanı Alaaddin Yılmaz programda yaptığı konuşmada: “15 Temmuz dolayısıyla Arnavutköy Belediyesi’nin bu yıl ikincisini düzenlediği bisiklet turunda Bolumuzun şehitliğinden aldığı toprağı Ömer Halisdemir ’in kabrine götürmek için yaptığı bu faaliyetten dolayı da kendilerine teşekkür ediyoruz. Birkaç gün sonra 15 Temmuz kurtuluş mücadelesinin yıl dönümü. Bizler de inşallah bu kutlu mücadeleyi yıllarca yaşatarak; demokrasimize zarar verecek iç ve dış bütün mihraklara ders vermiş olmanın bayramını kutlayacağız diye düşünüyorum. Bugün burada olduğunuz için sizlere çok teşekkür ediyorum. Katılımlarından dolayı Arnavutköy Belediyesi’ne teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Güncelleme Tarihi : 12.07.2018

Haberler

 • Başkan Baltacı Yeni Kaymakamı Ziyaret Etti

  Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, yeni atanan Arnavutköy Kaymakamı Ahmet Odabaş’ı makamında ziyaret etti.

 • 280 Öğrenci Arnavutköy’de Ağırlandı

  İçişleri Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ‘Biz Anadoluyuz’ projesi kapsamında Ağrı, Tunceli, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Diyarbakır ve Batman’dan gelen 280 öğrenci Arnavutköy’de ağırlandı.

 • Gaziler Günü’nde Çelenkler Sunuldu

  19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Arnavutköy Kozlar Parkı’nda düzenlenen program ile Atatürk Anıtı’na çelenkler sunuldu.

 • Arnavutköy’de Gaziler Günü Kutlandı

  19 Eylül Gaziler Günü kapsamında Arnavutköy Belediyesi tarafından şehit yakınları ve gaziler onuruna yemek verildi.

 • Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı

  İbrahim Çağlar Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu’nda 2018-2019 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla tören düzenlendi. Törene Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı katıldı.