TYP Personellerine İlk Eğitimler Verildi

Toplum Yararına Çalışma Programı (TYP) kapsamında çalışan personele ilk eğitimler verildi.

Arnavutköy Belediyesi ve İŞKUR’un ortaklaşa yürüttükleri çalışma çerçevesinde Toplum Yararına Çalışma Programı kapsamında işe alınan personellere ilk eğitimler verildi. Personeller ilk olarak Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde faaliyette olan İmrahor Fidanlık Sahası’nda Peyzaj Mimarı Gülhan Acar tarafından Park ve Yeşil Alanlar Bakımı ve Bitki Dikimi eğitimi aldı. Bu eğitimden sonra personeller, Arnavutköy Kültür Merkezi’nde İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürlüğü çalışanı Serkan çelik tarafından İş Sağlığı ve Güvenliği eğitimi aldı. Personellerin, iş sağlığı ve güvenliğinin temel prensiplerini ve güvenlik kültürünün önemini kavramalarına yardımcı olmak için verilen eğitimde iş kazaları, kaza nedenleri, meslek hastalıkları ve güvenlik kültürü anlatıldı.

Güncelleme Tarihi : 06.07.2018

Haberler

 • Başkan Baltacı Yeni Kaymakamı Ziyaret Etti

  Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, yeni atanan Arnavutköy Kaymakamı Ahmet Odabaş’ı makamında ziyaret etti.

 • 280 Öğrenci Arnavutköy’de Ağırlandı

  İçişleri Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ‘Biz Anadoluyuz’ projesi kapsamında Ağrı, Tunceli, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Diyarbakır ve Batman’dan gelen 280 öğrenci Arnavutköy’de ağırlandı.

 • Gaziler Günü’nde Çelenkler Sunuldu

  19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Arnavutköy Kozlar Parkı’nda düzenlenen program ile Atatürk Anıtı’na çelenkler sunuldu.

 • Arnavutköy’de Gaziler Günü Kutlandı

  19 Eylül Gaziler Günü kapsamında Arnavutköy Belediyesi tarafından şehit yakınları ve gaziler onuruna yemek verildi.

 • Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı

  İbrahim Çağlar Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu’nda 2018-2019 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla tören düzenlendi. Törene Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı katıldı.