Arnavutköy Belediyesi’nden İstihdama Katkı

Arnavutköy Belediyesi ile İŞKUR’un ortaklaşa yürüttükleri çalışma kapsamında 270 kişi Park ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde işe alındı.

   

Arnavutköy Belediyesi İstihdam Merkezi İle İstanbul Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü Büyükçekmece Hizmet Merkezi’nin ortaklaşa yürüttükleri çalışma kapsamında Toplum Yararına Programı için Park Ve Bahçeler Müdürlüğü bünyesinde çalışacak mevsimlik bay ve bayan 270 işçi alımı yapıldı. Arnavutköy Belediyesi Toplantı Salonu’nda gerçekleştirilen mülakata Arnavutköy Belediyesi Başkan Yardımcısı Mehmet Hakan Şişman, İnsan Kaynakları ve Eğitim Müdürü Yalçın Aktaş, Park ve Bahçeler Müdürü Gökhan Kumbasar ve İŞKUR temsilcileri katıldı.

Mesleki ve kişisel eğitimler verilecek

Programın başlangıç tarihi 2 Temmuz bitiş tarihi ise 28 Aralık olarak belirlendi. Pazartesi-Cuma günleri arasında haftada 5 gün işe gelecek işçiler günlük 9 saat çalışacaklar. Ayrıca işçiler Cumartesi ve Pazar günleri tatil yapabilecekler. Program kapsamında haftada bir gün işçilere mesleki ve kişisel eğitimler verilecek.

Güncelleme Tarihi : 02.07.2018

Haberler

 • Başkan Baltacı Yeni Kaymakamı Ziyaret Etti

  Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, yeni atanan Arnavutköy Kaymakamı Ahmet Odabaş’ı makamında ziyaret etti.

 • 280 Öğrenci Arnavutköy’de Ağırlandı

  İçişleri Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ‘Biz Anadoluyuz’ projesi kapsamında Ağrı, Tunceli, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Diyarbakır ve Batman’dan gelen 280 öğrenci Arnavutköy’de ağırlandı.

 • Gaziler Günü’nde Çelenkler Sunuldu

  19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Arnavutköy Kozlar Parkı’nda düzenlenen program ile Atatürk Anıtı’na çelenkler sunuldu.

 • Arnavutköy’de Gaziler Günü Kutlandı

  19 Eylül Gaziler Günü kapsamında Arnavutköy Belediyesi tarafından şehit yakınları ve gaziler onuruna yemek verildi.

 • Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı

  İbrahim Çağlar Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu’nda 2018-2019 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla tören düzenlendi. Törene Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı katıldı.