Bayramlar Bir Arada Olunca Güzel

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, bayramın 1. günü vatandaşlarla ile bir araya geldi.

   

Arnavutköy Belediyesi tarafından düzenlenen bayramlaşma törenine vatandaşlar yoğun ilgi gösterdi. Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı’nın katıldığı bayramlaşma programı, Arnavutköy Kent Meydanı’nda gerçekleştirildi.

Bayramın 1. günü düzenlenen programa; Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, AK Parti İlçe Başkanı Mustafa Candaroğlu, STK Temsilcileri, Muhtarlar ve vatandaşlar katıldı.

Çok Sayıda vatandaşın katıldığı programda konuşma yapan Başkan Haşim Baltacı, birlik ve beraberlik mesajları vererek, Ramazan Bayramı’nın İslam alemi ve insanlık için hayırlara vesile olmasını temenni etti.

Ramazan Bayramının mutluluğunun yaşandığı günde, vatandaşlarla tek tek sohbet eden Başkan Haşim Baltacı, programa gelen Arnavutköylülerin bayramını tebrik etti.

Arnavutköy Kent Meydanı’nda düzenlenen bayramlaşma töreninden sonra Başkan Haşim Baltacı, il ve ilçe dernekleri tarafından düzenlenen bayramlaşma programlarına katıldı.

Arnavutköy’de hizmetlerine devam eden Trabzonlular Derneği, Sinoplular Derneği, Gümüşhane Kelkit Çamurköyü Derneği, Samsunlular Derneği, Kastamonulular Derneği, Erzurum Şenkayalılar Derneği ve Romanlar Derneği’nde düzenlenen bayramlaşma programlarına katılan Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, vatandaşların bayramlarını tebrik etti.

Güncelleme Tarihi : 20.06.2018

Haberler

 • Başkan Baltacı Yeni Kaymakamı Ziyaret Etti

  Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, yeni atanan Arnavutköy Kaymakamı Ahmet Odabaş’ı makamında ziyaret etti.

 • 280 Öğrenci Arnavutköy’de Ağırlandı

  İçişleri Bakanlığı tarafından hayata geçirilen ‘Biz Anadoluyuz’ projesi kapsamında Ağrı, Tunceli, Siirt, Şanlıurfa, Şırnak, Diyarbakır ve Batman’dan gelen 280 öğrenci Arnavutköy’de ağırlandı.

 • Gaziler Günü’nde Çelenkler Sunuldu

  19 Eylül Gaziler Günü dolayısıyla Arnavutköy Kozlar Parkı’nda düzenlenen program ile Atatürk Anıtı’na çelenkler sunuldu.

 • Arnavutköy’de Gaziler Günü Kutlandı

  19 Eylül Gaziler Günü kapsamında Arnavutköy Belediyesi tarafından şehit yakınları ve gaziler onuruna yemek verildi.

 • Yeni Eğitim Öğretim Yılı Başladı

  İbrahim Çağlar Anadolu İmam Hatip Lisesi Fen ve Sosyal Bilimler Proje Okulu’nda 2018-2019 eğitim öğretim yılının başlaması dolayısıyla tören düzenlendi. Törene Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı katıldı.