Başkan Baltacı, İftarda Sinoplular ve Giresunlularla Buluştu

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Arnavutköy Sinoplular Derneği ve Arnavutköy Giresun İli ve İlçeleri Sosyal Kültürel Yardımlaşma Derneği’nin düzenlediği iftar programına katıldı.

    

Arnavutköy Belediyesi birçok iftara programına ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Her gün kurulan sokak iftarlarının yanı sıra dernek iftarlarına da katılan Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı vatandaşlar ile bir araya geliyor. Başkan Haşim Baltacı dernek iftarları kapsamında Arnavutköy Sinoplular Derneği ve Arnavutköy Giresun İli ve İlçeleri Sosyal Kültürel Yardımlaşma Derneği’nin düzenlediği programa katıldı.

“Geleceğin Türkiye’sinde söz sahibi olmaya aday bir ilçeyiz”

İftar programında vatandaşlarla bir araya gelen Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, “Birçok derneğimizle bir araya geldik. Bugün de sizlerleyiz. Bu güzel iftar akşamını birlikte, huzur içerisinde idrak ediyoruz” dedi. Arnavutköy’deki projeler hakkında konuşan Başkan Haşim Baltacı: “Arnavutköy neredeyse bütün büyük projelere ev sahipliği yapıyor. Geleceğin Türkiye’sinde söz sahibi olmaya aday bir ilçeyiz. Bu yatırımlara sahip çıkmak hepimizin boynunun borcudur.  Hep birlikte geleceğin Türkiye’sini inşa etmek, geleceğin Türkiye’sinde beraber olmak adına birlikte mücadele edeceğiz. Birlikte kararlı bir şekilde ülkemize sahip çıkmaya devam edeceğiz” ifadelerini kullandı.

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı iftar programından sonra teravih namazı kılmak için İmrahor Hz. Ömer Cami’ne gitti. Burada namazını eda eden Başkan Baltacı, namaz sonrasında mahalle sakinlerinin sorunlarını ve taleplerini dinledi.

Güncelleme Tarihi : 06.06.2018

Haberler