Başkan Baltacı: “Maksadımız Paylaşmak, Beraber Olmaktır”

Arnavutköy Belediyesi, Ramazan Ayı etkinlikleri kapsamında Boğazköy İstiklal Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Atatürk Mahallesi ve Mehmet Akif Ersoy Lisesi’nde iftar programı düzenledi.

   

Arnavutköy Belediyesi, her gün farklı sokaklarda kurduğu sofralarla, vatandaşlara lüks restoranları aratmayacak servisler sunarak, iftar sofralarından mutlu ayrılmalarını sağlıyor. Bu kapsamda; Boğazköy İstiklal Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Atatürk Mahallesi ve Mehmet Akif Ersoy Lisesi’nde iftar programı düzenlendi. Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Boğazköy İstiklal Mahallesi ve Mehmet Akif Ersoy Lisesi’ndeki iftar programlarına katıldı.

“Vatandaşlarımızla bir araya gelmeye, beraber olmaya gayret ediyoruz”

Arnavutköy Belediyesi Başkanı Haşim Baltacı Ramazanın her iftar programının dolu dolu geçtiğini söyleyerek: “Her gece vatandaşlarımızla bir araya gelmeye, beraber olmaya gayret ediyoruz” dedi. Boğazköy İstiklal Mahallesi’nde ilk defa mahalle iftarı verildiğini belirten Haşim Baltacı: “Buradaki maksadımız aynı duyguları, aynı inancı paylaşan insanlar olarak sevgimizi, muhabbetimizi, dostluğumuzu, kardeşliğimizi ve tabi ki ikramlarımızı yemeklerimizi paylaşmak, beraber olmaktır” ifadelerini kullandı.

“Çocuklarla aynı sofrayı paylaşmak ayrı bir mutluluk”

İftar Programına katılan, AK Parti İl Başkanı Bayram Şenocak, Programa çocukların yoğun katılım sağladığını belirterek: “Gelecek neslimiz olan genç kardeşlerimize yönelik hazırlanmış bu sofrada bir araya geldik. Günahsız çocuklarla aynı sofrayı paylaşmak ayrı bir mutluluk veriyor” dedi.

Güncelleme Tarihi : 30.05.2018

Haberler