İftar Sofrasında Birlik, Beraberlik Mesajı Verildi

 

Arnavutköy Belediyesi tarafından düzenlenen sokak iftarlarına hafta sonu 6 bin kişi katıldı.

   

Arnavutköy Belediyesi’nin “Biz Biriz, Sofralarda Beraberiz” sloganıyla başlattığı sokak iftarları, binlerce Arnavutköylünün katılımıyla gerçekleşti. Arnavutköy Belediyesi tarafından sokak iftarları, Ömerli KİPTAŞ, Deliklikaya KİPTAŞ, Deliklikaya Merkez Mahallesi, Arnavutköy KİPTAŞ, Arnavutköy Merkez Mahallesi ile Hadımköy Merkez Mahallesi Hadımköy TOKİ-KİPTAŞ ve Arnavutköy Merkez Mahallesi sabit iftarlarında düzenlendi.

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı’nın da katıldığı sokak iftarlarında vatandaşlar; komşu ve aileleri ile birlikte iftar yapmanın mutluluğunu yaşadılar.

İftar Sofralarımızda Muhabbetimizi Paylaşıyoruz

Deliklikaya KİPTAŞ’ta kurulan iftar sofrasında konuşma yapan Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, iftar saatinde bu güzel rahmetin altında bizlerle olduğunuz için şükranlarımı sunarım. İftar davetlerinin temel amacı; her yaş gurubundan, her meslek gurubundan bir araya gelip, yiyeceklerimizi paylaşmak, sevgimizi paylaşmak ve muhabbetimizi paylaşmaktır dedi.

Başkan Baltacı, Komşuları ile Bir Arada

İftar programına Arnavutköy Belediye Başkanı Ahmet Haşim Baltacı ile birlikte eski Gençlik ve Spor Bakanı ve AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı Akif Çağatay Kılıç’ın yanı sıra yüzlerce vatandaş katıldı. Başkan Baltacı’nın ikamet ettiği mahalle olan Kiptaş Konutlarında yüzlerce vatandaş ezanın okunmasıyla birlikte oruçlarını açmanın mutluluğunu yaşadı.
Arnavutköy KİPTAŞ konutlarındaki iftar programında komşuları ile bir araya gelen Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı: “Bugün Kiptaş konutlarında iftar veriyoruz. Ben de bu sitede oturuyorum ve komşularımla beraber iftar yapacağım. Her zaman olduğu gibi güzel bir katılım var. Tabii ki Ramazanın ruhuna uygun o güzelliği dolu dolu yaşayalım diye yan yanayız aynı sofraların etrafındayız. Temel gayemiz paylaşmak bunun için bir aradayız. Tabii ki tanıdıklarım var gidip geldiğimiz komşularımız var. Şüphesiz ki Arnavutköy’ün yerel yöneticisi olarak tamamı komşularımız ama bu akşam bizim için daha özel onlarla beraberiz. İnşallah güzel geçecek havanın sert oluşu bizi biraz tereddüde düşürdü ama şu an havada müsaade etti. İnşallah güzel bir şekilde görevimizi ifa edeceğiz” diye konuştu.

 

Güncelleme Tarihi : 30.05.2018

Haberler