Sokak İftarları Başkan Baltacı’nın Katılımıyla Devam Ediyor

Arnavutköy Belediyesi tarafından düzenlen sokak iftarları tüm hızıyla devam ediyor. Her gün 6 nokta gerçekleştirilen sokak iftarlarına, binlerce vatandaş katılıyor.

   

Arnavutköy Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen sokak iftarları, bu sene de vatandaşların yoğun katılımıyla devam ediyor. Ramazan ayının birleştirici duygusunun yaşandığı sokak iftarları, mahalle sakinlerinin beraber iftar açmasını sağlıyor. Unutulmuş komşuluk duygularının canlanması ve paylaşmanın adresi olan Mazi tadından sokak iftarları, her gün üç ayrı mahallenin sokağında düzenleniyor. Ayrıca her gün üç ayrı merkezde kurulan sabit sofralarda ise vatandaşlar iftarlarını yapıyor.

Her gün binlerce vatandaşı iftar sofralarında bir araya getiren Arnavutköy Belediyesi, ezan vaktine saatler kala sofraları hazır hale getiriyor. Restoranları aratmayan düzende ve titizlikte hazırlanan iftar sofralarında, ezan vaktine dakikalar kala vatandaşlar yerlerini alıyor. Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı’nın da katıldığı iftar programlarında; devlet ve millet ya yana geliyor.

Hastane Mahallesi, Sazlıbosna Mahallesi ve Yeşilbayır Mahallesi’nde düzenlen sokak iftarlarına binlerce vatandaş katıldı. Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Hastane Mahallesi ve Yeşilbayır mahalle sakinleri ile bir araya gelerek, vatandaşlar ile beraber iftarını yaptı.

Güncelleme Tarihi : 24.05.2018

Haberler