Binlerce Kişi Aynı Sofrada

Ramazan ayının manevi atmosferini vatandaşlarla beraber yaşamak isteyen Arnavutköy Belediyesi, ilçede bulunan tüm mahallelere iftar sofrası kuruyor.

   

Her gün farklı mahallenin sokaklarına kurulan sofralarda bir araya gelen vatandaşlar, Ramazan ayının manevi havasını beraber soluyor.

İftar vaktine yakın kurulan sofralarda yerlerini alan Arnavutköylüler, ezanın okunmasını birlikte bekliyorlar.

Her gün farklı bir mahallede gerçekleştirilen sokak iftarları İslambey Mahallesi, İmrahor Mahallesi ve Suatlarda kurulan sofralar ile devam etti.

İslambey Mahallesi’nde düzenlen sokak iftarına katılan Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, vatandaşlar ile bir araya gelerek; tek tek sohbet etti. Başkan Baltacı, iftar öncesi vatandaşların Ramazan ayını tebrik ederek, birlik ve beraberlik mesajı verdi.

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı İslambey Mahallesi’nde düzenlenen iftardan sonra Prof. Dr. Necmettin Erbakan İmam Hatip Lisesi iftarına katıldı. İmam hatim lisesi öğretmen ve öğrencileri ile bir araya gelen Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, öğretmen ve öğrencilerin Ramazan ayını tebrik ederek, üniversiteye girecek öğrencilere başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi : 24.05.2018

Haberler