Akşemsettin Cami İbadete Açıldı

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Akşemsettin Cami açılış törenine katıldı.     

    

Yeni Havalimanı, Kanal Projesi ve Kuzey Çevre Yolu gibi birçok hükümet projesinin merkezinde olan Arnavutköy, yapılan yatırımlar ile İstanbul’un Yarını olma yolunda hızla ilerliyor. Ayrıca hükümet projelerinin yanı sıra Arnavutköy Belediyesi tarafından yapılan yatırımlar ile ilçenin çehresi hızla değişmeye devam ediyor.

Her gün yeni yapıların yükseldiği Arnavutköy’de vatandaşların ihtiyaçlarına yönelik merkezler inşa edilmeye devam ediyor.  Eğitim merkezleri ve kültür merkezleri gibi birçok yapının yanı sıra ibadethanelerinde yapımı tamamlanarak, açılışı yapılıyor.

Dualarla İbadete Girdi

Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi’nde inşa edilen Akşemsettin Cami, vatandaşların yoğun katılımıyla açıldı. Mareşal Fevzi Çakmak Mahallesi’nde da vatandaşların ibadeti için uğrak yeri olacak olan Akşemsettin Cami Öğle Namazıyla vatandaşların hizmetine girdi.

Akşemsettin Cami Cami açılışına Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, İl Müftü Yardımcısı Bahri Şamat, Arnavutköy Eski İlçe Müftülerinden Muhammed Lütfi Öksüz, imamlar ve çok sayıda vatandaş katıldı.

Güncelleme Tarihi : 16.05.2018

Haberler