Öğrenciler Piknikte Doyasıya Eğlendi

Havaların ısınmasını fırsat bilen Arnavutköy Belediyesi Gençlik Merkezi ( ARGEM ), kendi bünyesinde eğitim gören Ortaokul öğrencilerini pikniğe götürdü.

   

Kaliteli hizmet, kaliteli eğitim ilkeleriyle hedef kitlesi olan gençlerin; daha bilinçli, eğitimli, sosyal ve kültürel açıdan daha donanımlı bireyler haline gelmesini sağlamaya çalışan Arnavutköy Belediyesi Gençlik Merkezi, Anadolu ve Merkez şubelerinde eğitim alan ortaokul öğrencilerini, baharın gelmesini fırsat bilerek, yoğun ders temposunun stresinden uzaklaştırmak için pikniğe götürdü. İmrahor mesire alanında eğlenip temiz doğanın tadını çıkaran öğrenciler doyasıya eğlendi. Ayrıca öğretmenler ve veliler de pikniğe katılarak öğrencilere destek oldular.

Çocuğum ARGEM sayesinde derslerini düzeltti

Pikniğe katılan öğrenci velisi Figen Çakar, Arnavutköy Belediyesi Gençlik Merkezi ve etkinlik ile ilgili memnuniyetini şu sözlerle anlattı: “Benim çocuğum bir yıldır ARGEM’ e gidiyor. Daha önce bilmiyordum bu kadar güzel eğitim verdiklerini… ARGEM’ e gelmeden önce çocuğumun dersleri sallantıdaydı. Onların desteği ile oğlum bütün derslerini toparladı. Özellikle matematik dersini toparladı. Bugünkü etkinlikte çok güzel… Çocuklarımız için çok iyi oldu.  Çocuklar derslerden uzaklaşıp bu gezi sayesinde kafalarını dağıtma fırsatı buldu.”

ARGEM’ i çok seviyorum

Arnavutköy Belediyesi Gençlik Merkezi’nde eğitim gören Büşra Gündoğdu ise ARGEM’ i çok sevdiğini vurgulayarak derslerine katkı sağladığını belirtti. Bu tarz etkinlikleri sık sık yaptıklarını söyleyen Gündoğdu: “Bir sürü etkinlikler yapıyoruz o yüzden çok mutluyum. Etkinliği güzel buldum. En azından arkadaşlarımızla kaynaştık” dedi.

Güncelleme Tarihi : 17.04.2018

Haberler