Arnavutköy’de Sağlıklı Yaşam İçin Spor

Sağlıklı Yaşam Merkezi, Yaz Günlerini Havuz Keyfi ve Spor Yaparak Geçirmek İçin İdeal Bir Yer.

Basın Yayın Servisi (27 Temmuz 2011 )

İçerisinde kapalı spor salonu, fitness salonu ve yüzme havuzu bulunan Arnavutköy Belediyesi Sağlıklı Yaşam Merkezi; yaz ve kış döneminde genç yaşlı, kadın erkek her yaş gurubuna hizmet vermekte. Yaz günlerini spor yaparak geçirmek, fazla kilolarından kurtulmak ve sağlıklı yaşamak isteyenler; fitness yapmak, havuzda yüzmek ve salon sporlarından yararlanabilirler. Her yaşta düzenli spor fitness ve havuzda yüzmek sizleri ilerleyen yaşlarda bekleyen sağlık sorunlarından koruyacağını açıklayan Sağlıklı Yaşam Merkezi Yetkilileri, eğitim süresince profesyonel uzmanlar eşliğinde sizlere yardımcı olmakta.

   

Sağlıklı Yaşam Merkezin’ de Olimpik Havuz

Öğrenci ve kamu personeline farklı tarife sunan Sağlıklı Yaşam Merkezi’ndeki yarı olimpik yüzme havuzunun boyutları; uzunluk 25 metre, genişlik 12 metre, derinlik 2.20 metre. Havuz su ısısı yazın 24-26 derece kışın ise 28-30 derece arasında.

Seans süresinin bir saat olduğu Sağlıklı Yaşam Merkezin ‘de havuz fiyat tarifesi şu şekilde; 15 Yaş Üzeri için Tek Seans 8 TL. 15 Yaş Üzeri Aylık abonelik isteyenler için ayda 8 seans olup,  70 TL, dir. Ayrıca cumartesi ve pazar günleri 4-6 ile 6-12 yaş guruplarına da eğitim veren Sağlıklı Yaşam Merkezi’nde çocuk guruplarına fiyat, 45 TL‘dir. Fitness fiyatları ise;8 Seans 30 TL,16 Seans 60 TL dir.

Sağlıklı yaşam merkezine başvurmak için gerekli evraklar şöyle; Başvuru formu, 2 adet fotoğraf, sağlık raporu, Tam idrar testi, Hepatit b kan testi.

Spor salonu ulaşım adresi ve telefon numarası :Mustafa Kemal Paşa Mah.Serap Sokak No:12 Arnavutköy / İstanbul

Tel : 0212 597 01 55

SPOR SALONU BAŞVURU FORMU İNDİRMEK İÇİN TIKLAYINIZ.

 


Daha Büyük Görüntüle

Güncelleme Tarihi : 20.06.2012

Haberler

 • Binler Nöbette

  Arnavutköy’de düzenlenen Demokrasi Nöbeti Ak Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca’nın katılımıyla devam etti.

 • Millet Tek Yürek

  Eski AB Bakanı Egemen Bağış ve AK Parti İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir’in katılımlarıyla Arnavutköy’de demokrasi nöbeti devam etti.

 • 15 Temmuz Şehitleri İçin Mevlit Okutuldu

  Arnavutköy Belediyesi, 15 Temmuz darbe girişiminde hayatını kaybeden vatandaşlar ve tüm şehitler için Arnavutköy Meydanı'nda mevlit okuttu.

 • ARGEM Tercih Günleri Devam Ediyor

  Arnavutköy Belediyesi’nin organizasyonuyla gerçekleştirile ‘Tercih Danışma Merkezi’nde, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi (TEOG) sınavlarına giren öğrencilere, uzman eğitimciler eşliğinde ücretsiz olarak danışma hizmeti sağlanıyor.

 • Demokrasi Nöbeti Devam Ediyor

  Arnavutköy, ellerinde Türk Bayrakları ile darbe girişimini lanetlemeye devam ediyor. Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı sabah saatlerine kadar vatandaşlarla nöbet tutuyor.