Arnavutköy’de Mahalle İftarları Sona Erdi

Arnavutköy Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca gerçekleştirilen geleneksel mahalle iftarları programının bu yıl için sonuncusu gerçekleştirildi.

    

Ramazan ayı boyunca Arnavutköy Belediyesi’nin vatandaşların aynı sofrada bir araya gelmesi için düzenlediği mahalle iftarları sona erdi. Başı rahmet, ortası mağfiret, sonu cehennem azabından kurtuluş olan mübarek Ramazan ayında 38 farklı mahallede kurulan iftar sofralarında binlerce vatandaş komşusu ile birlikte oruç açmanın mutluluğunu yaşadı. Anadolu Mahallesi, Çilingir Mahallesi, Mustafa Kemal Paşa Mahallesi, Tayakadın Mahallesi ve Balaban Mahallesi sakinlerinin bir araya geldiği gönül sofralarında, Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı vatandaşları yalnız bırakmadı. Başkan Haşim Baltacı mahalle iftarlarının önemini vurgulayarak birlik ve beraberlik mesajları verdi.

Öğretmenlere İftar

Arnavutköy Belediyesi tarafından öğretmenlere yönelik iftar programı düzenlendi. Çok Amaçlı Salon’da verilen iftar yemeğine Başkan Haşim Baltacı katıldı. 2017/2018 eğitim öğretim yılını huzurlu bir şekilde tamamlayan, başarılı gençler yetiştirmek için yıl boyunca emek harcayan öğretmenler, iftar sofrasında bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadılar.

Güncelleme Tarihi : 13.06.2018

Haberler

 • Metro İhalesinde Sona Gelindi

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal Arnavutköylü vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Uysal, yıl sonuna kadar metro ihalesi tamamlanacak dedi.

 • 50 Yıllık Soruna Çözüm: İmar Barışı

  İmar Barışı ile 13 milyon konutun imar ve iskan sıkıntısı bitiyor. Düzenlemeye kısa sürede büyük ilgi gösteren Arnavutköylüler, başvurularını Arnavutköy Belediyesi’nde gerçekleştiriyor. Mevcut düzenleme sayesinde yaklaşık 50 yıldır devam eden soruna çözüm üretilmesi vatandaşları memnun etti.

 • Bayramlar Bir Arada Olunca Güzel

  Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, bayramın 1. günü vatandaşlarla ile bir araya geldi.

 • 3 Bin Öğrenci Boğazda İftar Yaptı

  Arnavutköy Belediyesi tarafından, liseden mezun olan öğrencilere iftar programı düzenlendi. Boğaz turu eşliğinde gerçekleştirilen iftar programına 3 bin öğrenci katıldı.