Arnavutköy Belediyesi İftar Programları Sürüyor

Arnavutköy Belediyesi tarafından Ramazan ayında geleneksel hale getirilen iftar programları devam ediyor.

    

Ramazan ayının gelmesiyle birlikte, Arnavutköy Belediyesi tarafından ilçede çeşitli iftar programları gerçekleştiriliyor. Her gün kurulan sokak iftarlarının yanı sıra Arnavutköy Belediyesi’nde dernekler iftar sofrasında bir araya geliyor. Bu kapsamda Arnavutköy Avcılar ve Atıcılar Derneği Arnavutköy Belediyesi Çok Amaçlı Salon’da iftar programı düzenledi. Programa, Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı katıldı.

Vatandaşlar, Başkan Baltacıya Sorunlarını Anlattı

Başkan Haşim Baltacı, Arnavutköy Avcılar ve Atıcılar Derneği’nin iftar programından sonra Taşoluk Anadolu Lisesi, Durusu Hüseyin Ökten Lisesi ve Haraççı Borsa İstanbul Anadolu İmam Hatip Lisesi’nin öğrencileri ve aileleriyle iftar sofrasında buluştu. İftardan sonra Durusu Merkez Cami’nde teravih namazı kılan Başkan Baltacı namazdan sonra mahalle sakinlerinin sorun ve taleplerini dinleyerek onlarla çay içti.

Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz Arnavutköy’de

Durusu Mahalle sakinleriyle sohbet eden Başkan Baltacı buradan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz ile birlikte Arnavutköy Bitlisliler Derneği’ne geçti. Bitlisliler derneğindeki sahur programına katılan AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Vedat Demiröz ve Başkan Haşim Baltacı vatandaşlarla hasbihal etti. 

Güncelleme Tarihi : 07.06.2018

Haberler

 • Metro İhalesinde Sona Gelindi

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal Arnavutköylü vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Uysal, yıl sonuna kadar metro ihalesi tamamlanacak dedi.

 • 50 Yıllık Soruna Çözüm: İmar Barışı

  İmar Barışı ile 13 milyon konutun imar ve iskan sıkıntısı bitiyor. Düzenlemeye kısa sürede büyük ilgi gösteren Arnavutköylüler, başvurularını Arnavutköy Belediyesi’nde gerçekleştiriyor. Mevcut düzenleme sayesinde yaklaşık 50 yıldır devam eden soruna çözüm üretilmesi vatandaşları memnun etti.

 • Bayramlar Bir Arada Olunca Güzel

  Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, bayramın 1. günü vatandaşlarla ile bir araya geldi.

 • Arnavutköy’de Mahalle İftarları Sona Erdi

  Arnavutköy Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca gerçekleştirilen geleneksel mahalle iftarları programının bu yıl için sonuncusu gerçekleştirildi.

 • 3 Bin Öğrenci Boğazda İftar Yaptı

  Arnavutköy Belediyesi tarafından, liseden mezun olan öğrencilere iftar programı düzenlendi. Boğaz turu eşliğinde gerçekleştirilen iftar programına 3 bin öğrenci katıldı.