İbrahim Özaydın Lisesinde Mezuniyet Heyecanı

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, İbrahim Özaydın Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi mezuniyet törenine katıldı.

Arnavutköy İbrahim Özaydın Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi’nde mezuniyet töreni düzenlendi. Okul bahçesinde düzenlenen etkinlikte 2017/2018 eğitim öğretim yılı mezunu öğrenciler cübbe giyerek kep attı. Törene katılan Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, mezun olan öğrencilere başarılar diledi.

Güncelleme Tarihi : 01.06.2018

Haberler

 • Metro İhalesinde Sona Gelindi

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal Arnavutköylü vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Uysal, yıl sonuna kadar metro ihalesi tamamlanacak dedi.

 • 50 Yıllık Soruna Çözüm: İmar Barışı

  İmar Barışı ile 13 milyon konutun imar ve iskan sıkıntısı bitiyor. Düzenlemeye kısa sürede büyük ilgi gösteren Arnavutköylüler, başvurularını Arnavutköy Belediyesi’nde gerçekleştiriyor. Mevcut düzenleme sayesinde yaklaşık 50 yıldır devam eden soruna çözüm üretilmesi vatandaşları memnun etti.

 • Bayramlar Bir Arada Olunca Güzel

  Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, bayramın 1. günü vatandaşlarla ile bir araya geldi.

 • Arnavutköy’de Mahalle İftarları Sona Erdi

  Arnavutköy Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca gerçekleştirilen geleneksel mahalle iftarları programının bu yıl için sonuncusu gerçekleştirildi.

 • 3 Bin Öğrenci Boğazda İftar Yaptı

  Arnavutköy Belediyesi tarafından, liseden mezun olan öğrencilere iftar programı düzenlendi. Boğaz turu eşliğinde gerçekleştirilen iftar programına 3 bin öğrenci katıldı.