Başkan Baltacı Gençlerle İftarda Buluştu

Arnavutköy Belediyesi Ramazan ayında öğrencileri de unutmayarak, onlar için iftar programı düzenledi.

Hadımköy İbrahim Özaydın, Hadımköy TOKİ Anadolu İHL ve Hadımköy Örfi Çetinkaya Anadolu Lisesi’nden mezun olan öğrenciler ve aileleri için verilen iftara, Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı katıldı. Duaların okunmasının ardından öğrencilerle aynı sofraya oturan Başkan Baltacı, onlarla iftar yaptı.

“En büyük zenginliğimiz gençlerdir”

İftar programında konuşma yapan Başkan Haşim Baltacı: “Sizlerin de heyecanına katkı sağlamak amacıyla iftar daveti verdik. Davete icabet ettiğiniz için hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum” dedi. İnsanların hayatına anlam katan önemli zaman dilimlerinin olduğunu belirten Başkan Baltacı: “Bunlardan en önemli olanlarından biri diploma heyecanı yaşadığımız, özellikle lise diploması aldığımız dönemdir” ifadelerini kullandı. Başkan Baltacı okullara yatırımlar yapıldığını ayrıca birçok üniversitenin açıldığını vurgulayarak: “Türkiye’nin geleceğine yatırım yapıyoruz. En büyük zenginliğimiz siz değerli gençlersiniz. Biz sizlerden çok umutluyuz” şeklinde konuştu.

Güncelleme Tarihi : 01.06.2018

Haberler

 • Metro İhalesinde Sona Gelindi

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal Arnavutköylü vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Uysal, yıl sonuna kadar metro ihalesi tamamlanacak dedi.

 • 50 Yıllık Soruna Çözüm: İmar Barışı

  İmar Barışı ile 13 milyon konutun imar ve iskan sıkıntısı bitiyor. Düzenlemeye kısa sürede büyük ilgi gösteren Arnavutköylüler, başvurularını Arnavutköy Belediyesi’nde gerçekleştiriyor. Mevcut düzenleme sayesinde yaklaşık 50 yıldır devam eden soruna çözüm üretilmesi vatandaşları memnun etti.

 • Bayramlar Bir Arada Olunca Güzel

  Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, bayramın 1. günü vatandaşlarla ile bir araya geldi.

 • Arnavutköy’de Mahalle İftarları Sona Erdi

  Arnavutköy Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca gerçekleştirilen geleneksel mahalle iftarları programının bu yıl için sonuncusu gerçekleştirildi.

 • 3 Bin Öğrenci Boğazda İftar Yaptı

  Arnavutköy Belediyesi tarafından, liseden mezun olan öğrencilere iftar programı düzenlendi. Boğaz turu eşliğinde gerçekleştirilen iftar programına 3 bin öğrenci katıldı.