Başkan Baltacı: “Maksadımız Paylaşmak, Beraber Olmaktır”

Arnavutköy Belediyesi, Ramazan Ayı etkinlikleri kapsamında Boğazköy İstiklal Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Atatürk Mahallesi ve Mehmet Akif Ersoy Lisesi’nde iftar programı düzenledi.

   

Arnavutköy Belediyesi, her gün farklı sokaklarda kurduğu sofralarla, vatandaşlara lüks restoranları aratmayacak servisler sunarak, iftar sofralarından mutlu ayrılmalarını sağlıyor. Bu kapsamda; Boğazköy İstiklal Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Atatürk Mahallesi ve Mehmet Akif Ersoy Lisesi’nde iftar programı düzenlendi. Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Boğazköy İstiklal Mahallesi ve Mehmet Akif Ersoy Lisesi’ndeki iftar programlarına katıldı.

“Vatandaşlarımızla bir araya gelmeye, beraber olmaya gayret ediyoruz”

Arnavutköy Belediyesi Başkanı Haşim Baltacı Ramazanın her iftar programının dolu dolu geçtiğini söyleyerek: “Her gece vatandaşlarımızla bir araya gelmeye, beraber olmaya gayret ediyoruz” dedi. Boğazköy İstiklal Mahallesi’nde ilk defa mahalle iftarı verildiğini belirten Haşim Baltacı: “Buradaki maksadımız aynı duyguları, aynı inancı paylaşan insanlar olarak sevgimizi, muhabbetimizi, dostluğumuzu, kardeşliğimizi ve tabi ki ikramlarımızı yemeklerimizi paylaşmak, beraber olmaktır” ifadelerini kullandı.

“Çocuklarla aynı sofrayı paylaşmak ayrı bir mutluluk”

İftar Programına katılan, AK Parti İl Başkanı Bayram Şenocak, Programa çocukların yoğun katılım sağladığını belirterek: “Gelecek neslimiz olan genç kardeşlerimize yönelik hazırlanmış bu sofrada bir araya geldik. Günahsız çocuklarla aynı sofrayı paylaşmak ayrı bir mutluluk veriyor” dedi.

Güncelleme Tarihi : 30.05.2018

Haberler

 • Metro İhalesinde Sona Gelindi

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal Arnavutköylü vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Uysal, yıl sonuna kadar metro ihalesi tamamlanacak dedi.

 • 50 Yıllık Soruna Çözüm: İmar Barışı

  İmar Barışı ile 13 milyon konutun imar ve iskan sıkıntısı bitiyor. Düzenlemeye kısa sürede büyük ilgi gösteren Arnavutköylüler, başvurularını Arnavutköy Belediyesi’nde gerçekleştiriyor. Mevcut düzenleme sayesinde yaklaşık 50 yıldır devam eden soruna çözüm üretilmesi vatandaşları memnun etti.

 • Bayramlar Bir Arada Olunca Güzel

  Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, bayramın 1. günü vatandaşlarla ile bir araya geldi.

 • Arnavutköy’de Mahalle İftarları Sona Erdi

  Arnavutköy Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca gerçekleştirilen geleneksel mahalle iftarları programının bu yıl için sonuncusu gerçekleştirildi.

 • 3 Bin Öğrenci Boğazda İftar Yaptı

  Arnavutköy Belediyesi tarafından, liseden mezun olan öğrencilere iftar programı düzenlendi. Boğaz turu eşliğinde gerçekleştirilen iftar programına 3 bin öğrenci katıldı.