Sokak İftarları Başkan Baltacı’nın Katılımıyla Devam Ediyor

Arnavutköy Belediyesi tarafından düzenlen sokak iftarları tüm hızıyla devam ediyor. Her gün 6 nokta gerçekleştirilen sokak iftarlarına, binlerce vatandaş katılıyor.

   

Arnavutköy Belediyesi tarafından geleneksel hale getirilen sokak iftarları, bu sene de vatandaşların yoğun katılımıyla devam ediyor. Ramazan ayının birleştirici duygusunun yaşandığı sokak iftarları, mahalle sakinlerinin beraber iftar açmasını sağlıyor. Unutulmuş komşuluk duygularının canlanması ve paylaşmanın adresi olan Mazi tadından sokak iftarları, her gün üç ayrı mahallenin sokağında düzenleniyor. Ayrıca her gün üç ayrı merkezde kurulan sabit sofralarda ise vatandaşlar iftarlarını yapıyor.

Her gün binlerce vatandaşı iftar sofralarında bir araya getiren Arnavutköy Belediyesi, ezan vaktine saatler kala sofraları hazır hale getiriyor. Restoranları aratmayan düzende ve titizlikte hazırlanan iftar sofralarında, ezan vaktine dakikalar kala vatandaşlar yerlerini alıyor. Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı’nın da katıldığı iftar programlarında; devlet ve millet ya yana geliyor.

Hastane Mahallesi, Sazlıbosna Mahallesi ve Yeşilbayır Mahallesi’nde düzenlen sokak iftarlarına binlerce vatandaş katıldı. Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Hastane Mahallesi ve Yeşilbayır mahalle sakinleri ile bir araya gelerek, vatandaşlar ile beraber iftarını yaptı.

Güncelleme Tarihi : 24.05.2018

Haberler

 • Metro İhalesinde Sona Gelindi

  İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Mevlüt Uysal Arnavutköylü vatandaşlarla bir araya geldi. Başkan Uysal, yıl sonuna kadar metro ihalesi tamamlanacak dedi.

 • 50 Yıllık Soruna Çözüm: İmar Barışı

  İmar Barışı ile 13 milyon konutun imar ve iskan sıkıntısı bitiyor. Düzenlemeye kısa sürede büyük ilgi gösteren Arnavutköylüler, başvurularını Arnavutköy Belediyesi’nde gerçekleştiriyor. Mevcut düzenleme sayesinde yaklaşık 50 yıldır devam eden soruna çözüm üretilmesi vatandaşları memnun etti.

 • Bayramlar Bir Arada Olunca Güzel

  Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, bayramın 1. günü vatandaşlarla ile bir araya geldi.

 • Arnavutköy’de Mahalle İftarları Sona Erdi

  Arnavutköy Belediyesi tarafından Ramazan ayı boyunca gerçekleştirilen geleneksel mahalle iftarları programının bu yıl için sonuncusu gerçekleştirildi.

 • 3 Bin Öğrenci Boğazda İftar Yaptı

  Arnavutköy Belediyesi tarafından, liseden mezun olan öğrencilere iftar programı düzenlendi. Boğaz turu eşliğinde gerçekleştirilen iftar programına 3 bin öğrenci katıldı.