Umre Adayları Kutsal Topraklara Uğurlandı

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, umreye gidecek vatandaşlarla Cuma Namazı çıkışı bir araya geldi.

Basın Yayın Servisi (15 Temmuz 2013)

  

Arnavutköy Merkez Camii önünde düzenlenen törenle; umre adayları kutsal topraklara uğurlandı.

Uğurlama töreninde konuşma yapan Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Müslüman olan her insanın gidip görmek isteyeceği bir yer. Gittiğiniz her yerde bol bol dua edin. İslam âlemine, milletimize ve en yakınlarınıza dualarınızda yer ayırın diye konuştu.

Konuşmalardan sonra Arnavutköy ilçe müftüsü M.Lütfü Öksüz tarafından dua edildi. Dua sonrası Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı tarafından umreye gidecek vatandaşlara, içerisinde; takke, seccade, dijital pusula gibi umre adaylarının kullanabileceği seyahat çantası hediye edildi.

 

Güncelleme Tarihi : 15.07.2013

Haberler

 • Belediyeden Vatandaşlara Kolaylık

  Arnavutköy Belediyesi, vatandaşların tahakkuk-tahsilat ve beyan sureti vermek gibi işlemleri için belediyeye gelerek zaman kaybetmelerini önlemek üzere, Tapu Kadastro Müdürlüğüne vezne kurdu.

 • Minikler İftar Yaptı

  Anadolu’da eski ve köklü bir gelenek olan ancak zamanla unutulmaya yüz tutmuş ‘tekne orucu’, Arnavutköy Belediyesi tarafından hayata geçirildi.

 • Avlu34 Alış-Veriş Merkezi’nin Temeli Atıldı

  Arnavutköy Belediyesi tarafından projesi hazırlanan yaşam merkezinin temeli, Belediye Başkanı Haşim Baltacı tarafından atıldı.

 • Zabıta Müdürlüğü’nden Ramazan Denetimi

  Arnavutköy Belediyesi Zabıta Müdürlüğü ekipleri, Ramazan ayının gelmesiyle beraber, ilçedeki iş yerlerini ve kasapları denetledi.

 • 19 Mayıs Etkinlikler ile Kutlandı

  19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı Arnavutköy’de de bir birinden güzel etkinliklerle kutlandı.