Umre Adayları Kutsal Topraklara Uğurlandı

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, umreye gidecek vatandaşlarla Cuma Namazı çıkışı bir araya geldi.

Basın Yayın Servisi (15 Temmuz 2013)

  

Arnavutköy Merkez Camii önünde düzenlenen törenle; umre adayları kutsal topraklara uğurlandı.

Uğurlama töreninde konuşma yapan Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Müslüman olan her insanın gidip görmek isteyeceği bir yer. Gittiğiniz her yerde bol bol dua edin. İslam âlemine, milletimize ve en yakınlarınıza dualarınızda yer ayırın diye konuştu.

Konuşmalardan sonra Arnavutköy ilçe müftüsü M.Lütfü Öksüz tarafından dua edildi. Dua sonrası Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı tarafından umreye gidecek vatandaşlara, içerisinde; takke, seccade, dijital pusula gibi umre adaylarının kullanabileceği seyahat çantası hediye edildi.

 

Güncelleme Tarihi : 15.07.2013

Haberler

 • Hadımköy KİPTAŞ Konutları Satışı Başladı

  Arnavutköy Belediyesi sınırları içerisinde yer alacak Hadımköy KİPTAŞ konutlarının satışları başladı. 1472 konutluk proje, 9 bin 600 lira peşinat ve 655 liradan başlayan taksitlerle dar gelirli vatandaşların yüzünü güldürecek.

 • Geleceğin Modern Şehri İnşa Ediliyor

  Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı’nın katılımıyla gerçekleştirilen, KİPTAŞ Hadımköy konutlarının startı verildi.

 • Arnavutköy; Çanakkale Şehitlerini Unutmadı

  18 Mart Çanakkale Şehitlerini Anma ve Deniz Zaferi’nin 99. yıl dönemi nedeniyle; Hadımköy Şehitliği’ne Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı tarafından çelenk sunuldu.

 • Hadimbaba Camii Dualarla Açıldı

  Restorasyonu tamamlanan Hadımbaba Camii; İstanbul Valisi Hüseyin Avni Mutlu ve Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı’nın katılımları ile ibadete açıldı.

 • Haraççı Kapalı Pazar Yeri Temeli Atıldı

  Haraççı Kapalı Pazar yeri temeli, Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı’nın katılımıyla gerçekleştirildi.