Umre Adayları Kutsal Topraklara Uğurlandı

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, umreye gidecek vatandaşlarla Cuma Namazı çıkışı bir araya geldi.

 

Basın Yayın Servisi (15 Temmuz 2013)

  

Arnavutköy Merkez Camii önünde düzenlenen törenle; umre adayları kutsal topraklara uğurlandı.

Uğurlama töreninde konuşma yapan Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Müslüman olan her insanın gidip görmek isteyeceği bir yer. Gittiğiniz her yerde bol bol dua edin. İslam âlemine, milletimize ve en yakınlarınıza dualarınızda yer ayırın diye konuştu.

Konuşmalardan sonra Arnavutköy ilçe müftüsü M.Lütfü Öksüz tarafından dua edildi. Dua sonrası Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı tarafından umreye gidecek vatandaşlara, içerisinde; takke, seccade, dijital pusula gibi umre adaylarının kullanabileceği seyahat çantası hediye edildi.

 

Güncelleme Tarihi : 07.02.2018

Haberler

 • Oyuncak Festivali Renkli Görüntülere Sahne Oldu

  Kanserojen madde içeren Çin ve Uzak Doğu oyuncakları yerine çocuklara yerli oyuncağı sevdirmek amacıyla düzenlenen Tarihi İstanbul Oyuncakları Festivali renkli görüntülere sahne oldu.

 • Arnavutköy’de Öğrenciler Sporla Eğlendi

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında düzenlenen çocuk şenliğinde çocuklar kıyasıya yarıştı.

 • Arnavutköy’de 23 Nisan Coşkuyla Kutlandı

  Arnavutköy Mimar Sinan İlkokulu’nda gerçekleştirilen 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında gösterilerini sergileyen öğrenciler, velilerden ve öğretmenlerinden alkış aldı

 • Makamlar Yarının Büyüklerine Devredildi

  23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nın 98’inci yıl dönümünde Sabri Akın İlkokulu öğrencileri, Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı'yı ziyaret ettiler.

 • Çocuklar Su Festivali’nde Doyasıya Eğlendi

  Arnavutköy Belediyesi, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı etkinlikleri kapsamında Su Sporları Festivali gerçekleştirdi. Festivalde hünerlerini sergileyen çocuklar doyasıya eğlendi.