Umre Adayları Kutsal Topraklara Uğurlandı

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, umreye gidecek vatandaşlarla Cuma Namazı çıkışı bir araya geldi.

Basın Yayın Servisi (15 Temmuz 2013)

  

Arnavutköy Merkez Camii önünde düzenlenen törenle; umre adayları kutsal topraklara uğurlandı.

Uğurlama töreninde konuşma yapan Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Müslüman olan her insanın gidip görmek isteyeceği bir yer. Gittiğiniz her yerde bol bol dua edin. İslam âlemine, milletimize ve en yakınlarınıza dualarınızda yer ayırın diye konuştu.

Konuşmalardan sonra Arnavutköy ilçe müftüsü M.Lütfü Öksüz tarafından dua edildi. Dua sonrası Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı tarafından umreye gidecek vatandaşlara, içerisinde; takke, seccade, dijital pusula gibi umre adaylarının kullanabileceği seyahat çantası hediye edildi.

 

Güncelleme Tarihi : 15.07.2013

Haberler

 • Çanakkale Geçilmez

  18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü’nün 100. yılı etkinlikleri, Arnavutköy Belediyesi Kültür Merkezi’nde düzenlenen törenle gerçekleştirildi.

 • “Arnavutköy Belediyesi 1. Kitap Fuarı” Vatandaşlar ile...

  Arnavutköy Belediyesi tarafından bu yıl ilki düzenlenen kitap fuarı, kapılarını vatandaşlara açtı.

 • Eller Şehitler İçin Semaya Kalktı

  18 Mart Çanakkale Zaferi ve Şehitler Günü’nün 100. yıl dönemi nedeniyle; Hadımköy Şehitliği’ne Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı tarafından çelenk sunuldu. 


 • Yaşlılar Moral Günü

  Arnavutköy Belediyesi, hizmet verdiği yaşlı ve engelli vatandaşlara moral günü düzenledi. Yaşlılar Haftası nedeniyle düzenlenen moral gününde, İstanbul Büyükşehir Belediyesi Fasıl Gurubu da konser verdi.

 • Kültür Etkinlikleri Devam Ediyor

  Arnavutköy Belediyesi düzenlediği kültür etkinlikleri kapsamında Türk Halk Müziği Sanatçısı Taner Can’ı vatandaşlarla buluşturdu.