Umre Adayları Kutsal Topraklara Uğurlandı

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, umreye gidecek vatandaşlarla Cuma Namazı çıkışı bir araya geldi.

Basın Yayın Servisi (15 Temmuz 2013)

  

Arnavutköy Merkez Camii önünde düzenlenen törenle; umre adayları kutsal topraklara uğurlandı.

Uğurlama töreninde konuşma yapan Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Müslüman olan her insanın gidip görmek isteyeceği bir yer. Gittiğiniz her yerde bol bol dua edin. İslam âlemine, milletimize ve en yakınlarınıza dualarınızda yer ayırın diye konuştu.

Konuşmalardan sonra Arnavutköy ilçe müftüsü M.Lütfü Öksüz tarafından dua edildi. Dua sonrası Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı tarafından umreye gidecek vatandaşlara, içerisinde; takke, seccade, dijital pusula gibi umre adaylarının kullanabileceği seyahat çantası hediye edildi.

 

Güncelleme Tarihi : 15.07.2013

Haberler

 • Arnavutköy’de Zafer Bayramı Törenle Kutlandı

  30 Ağustos Zafer Bayramı Arnavutköy’de törenle kutlandı. Cumhuriyet Meydanı'ndaki Atatürk Anıtı’na çelenk sunulmasıyla başlayan kutlamalar, kaymakamlıkta tebriklerin kabul edilmesiyle devam etti.

 • 500 Çocuk, Erkekliğe İlk Adımı Attı

  Arnavutköy Belediyesi bu yıl 4.sünü düzenlediği Geleneksel Toplu Sünnet Şöleni’nde, 500 sünnet çocuğu gönüllerince eğlendi.

 • Ücretsiz Kurslar Devam Ediyor

  Arnavutköy Belediyesi Kadın Kültür ve Sanat Merkezi, ilçe kadınlarına verdiği hizmetlerden dolayı adından sıkça söz ettiriyor.

 • İşçi, İşveren 4. Kez Bir Arada

  Arnavutköy Belediyesi tarafından kurulan; Arnavutköy İstihdam Merkezi (ABİM), 4. kez işçi ve işvereni bir araya getirdi.

 • Arnavutköy 2. Cami Genişletiliyor

  Arnavutköy Merkez Camii’nden sonra temeli atılan ve 2. Cami olarak anılan Arnavutköy Yeşil Camii’nin, genişletilmek için yeniden yapına başlandı.