Umre Adayları Kutsal Topraklara Uğurlandı

Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, umreye gidecek vatandaşlarla Cuma Namazı çıkışı bir araya geldi.

Basın Yayın Servisi (15 Temmuz 2013)

  

Arnavutköy Merkez Camii önünde düzenlenen törenle; umre adayları kutsal topraklara uğurlandı.

Uğurlama töreninde konuşma yapan Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı, Müslüman olan her insanın gidip görmek isteyeceği bir yer. Gittiğiniz her yerde bol bol dua edin. İslam âlemine, milletimize ve en yakınlarınıza dualarınızda yer ayırın diye konuştu.

Konuşmalardan sonra Arnavutköy ilçe müftüsü M.Lütfü Öksüz tarafından dua edildi. Dua sonrası Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı tarafından umreye gidecek vatandaşlara, içerisinde; takke, seccade, dijital pusula gibi umre adaylarının kullanabileceği seyahat çantası hediye edildi.

 

Güncelleme Tarihi : 15.07.2013

Haberler

 • Binler Nöbette

  Arnavutköy’de düzenlenen Demokrasi Nöbeti Ak Parti İstanbul Milletvekili Tülay Kaynarca’nın katılımıyla devam etti.

 • Millet Tek Yürek

  Eski AB Bakanı Egemen Bağış ve AK Parti İstanbul Milletvekili Erkan Kandemir’in katılımlarıyla Arnavutköy’de demokrasi nöbeti devam etti.

 • 15 Temmuz Şehitleri İçin Mevlit Okutuldu

  Arnavutköy Belediyesi, 15 Temmuz darbe girişiminde hayatını kaybeden vatandaşlar ve tüm şehitler için Arnavutköy Meydanı'nda mevlit okuttu.

 • ARGEM Tercih Günleri Devam Ediyor

  Arnavutköy Belediyesi’nin organizasyonuyla gerçekleştirile ‘Tercih Danışma Merkezi’nde, Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi (TEOG) sınavlarına giren öğrencilere, uzman eğitimciler eşliğinde ücretsiz olarak danışma hizmeti sağlanıyor.

 • Demokrasi Nöbeti Devam Ediyor

  Arnavutköy, ellerinde Türk Bayrakları ile darbe girişimini lanetlemeye devam ediyor. Arnavutköy Belediye Başkanı Haşim Baltacı sabah saatlerine kadar vatandaşlarla nöbet tutuyor.